Gjest Sengaia Skrevet 14. juni 2013 #1 Skrevet 14. juni 2013 Hei! Jeg har begynt å trene litt styrke hjemme. Tror det funker bra, og vil fortsette med det. 'Men jeg lurer på om det finnes øvelser for kondisjonstrening man kan gjøre hjemme i stua? Istedenfor å jogge ute, sykle, -noe man ikke trenger å gå ut eller bruke treningstudio til? Er det mulig?
AnonymBruker Skrevet 14. juni 2013 #2 Skrevet 14. juni 2013 Vi pleier å gjøre ulike varianter av spretthopp/froskehopp på styrketreningstimene mine og da gisper jeg etter pusten som bare det. Mange repetisjoner av energikrevende øvelser tar på kondisjonen. Gjør noen enkle kombinasjoner som krever mer hurtighet og kjapt skifte enn ren kroppsstyrke. Vi hadde en sang der vi gjorde vekslet på å bokse til hver side i luten og så hoppe opp og slå hendene mot tærne våre og alle pustet og peste som om de hadde løpt maraton. Hopping og opp-og-ned-øvelser er generelt til å anbefale. Hvis du har en kasse eller noe kan du løpe opp og ned fra den. Anonymous poster hash: fe369...e17
Gjest Sengaia Skrevet 15. juni 2013 #3 Skrevet 15. juni 2013 Takk for råd! "Froskeøvelse", -betyr det å bøye seg ned på kne, ta i bakken, og hoppe opp..?
AnonymBruker Skrevet 15. juni 2013 #6 Skrevet 15. juni 2013 http://www.youtube.com/results?search_query=cardio+workouts+at+home&oq=cardio+workout&gs_l=youtube.1.1.0l10.3323.3323.0.4935.1.1.0.0.0.0.142.142.0j1.1.0...0.0...1ac.1.11.youtube.BcJ0h_xwrDE Jeg søkte på cardio workouts at home på youtube og dette er resultatet. Sikkert masse fint du kan finne der og trene sammen med pc-en. Anonymous poster hash: a5174...bdb
sebra Skrevet 15. juni 2013 #8 Skrevet 15. juni 2013 Hoppetau? +1. Hoppa i en halvtime i dag og det tar på
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå