Gjest Anastasia Skrevet 13. juni 2013 #1 Skrevet 13. juni 2013 Jeg skal kjøpe meg sofa på lørdag, noen som vet hvor mye det koster å få sofa hjemkjørt og montert sånn ca? I Oslo
TeyanaJoy Skrevet 13. juni 2013 #2 Skrevet 13. juni 2013 Hei, Sluttet nylig i jobben hos Living. Stavanger vel å merke, men regner med at priser er likt. Det koster 690,- for hjemkjøring inntil en viss strekning (ganske langt). Sofaen kommer ferdig montert og de bærer den til rommet du skal ha den i. Da er det viktig at du legger til rette for at det skal være lettest mulig for dem å bære inn. Og unngå hvite/lyse tepper da folka ikke tar av seg sko med en svær sofa i hendene. Men alt dette får du beskjed om når du setter inn ordren din. Det skal også være henger til utleie gratis dersom du har mulighet til å hente selv. Spør de i kassen om de kan ringe lageret hvis du er usikker på om det er tilgjengelig. Kos deg med den nye sofaen din :-)
Gjest Anastasia Skrevet 13. juni 2013 #3 Skrevet 13. juni 2013 Hei, Sluttet nylig i jobben hos Living. Stavanger vel å merke, men regner med at priser er likt. Det koster 690,- for hjemkjøring inntil en viss strekning (ganske langt). Sofaen kommer ferdig montert og de bærer den til rommet du skal ha den i. Da er det viktig at du legger til rette for at det skal være lettest mulig for dem å bære inn. Og unngå hvite/lyse tepper da folka ikke tar av seg sko med en svær sofa i hendene. Men alt dette får du beskjed om når du setter inn ordren din. Det skal også være henger til utleie gratis dersom du har mulighet til å hente selv. Spør de i kassen om de kan ringe lageret hvis du er usikker på om det er tilgjengelig. Kos deg med den nye sofaen din :-) Tusen takk for svar Trodde det skulle være mye dyrere.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå