Gå til innhold

Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Weee, ENDELIG, etter 100 år med mobiler som går ut på dato, har jeg bestilt meg NY mobil med abbonement :bolledeig:

Nå står det at den er sendt, og har fått sporingsnummer osv. Hva med det nye nummeret, ble det også sendt igår? Slik at jeg mottar begge deler imorgen?

Noen tips ang denne telefonen også? Apps e.l en jente trenger? :)



Anonymous poster hash: 45211...20e
Videoannonse
Annonse
Gjest Morteno
Skrevet

Hvor bestilte du den?

Noen operatører sender telefon og SIM i samme pakke. Noen sender dem separat. Djuice sendte telefon og SIM kort separat, men da overførte jeg et telefonnummer. Usikker på nytt. Du kan jo uansett hente SIM kort i en telenor butikk, netcom butikk eller 7eleven hvis du tok OneCall.

Når det gjelder apps så er det vel ikke så mange som man "trenger". Nyttige apps er jo mobil bank, Evernote, Skype, AVG Antivirus, Dropbox, Ruterbillett og Ruter reise, Pollenvarsel hvis du er allergisk, Facebook, Twitter, Instagram, 180 appen er genial, yr.no appen, Spotify, osv.

Anbefaler også det dekselet som har et lite "vindu" foran, et såkalt flip-cover. Veldig nyttig.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...