AnonymBruker Skrevet 10. juni 2013 #1 Skrevet 10. juni 2013 Jeg ble overrasket når han sa det...,, Skjønner du ikke at jeg elsker deg...! ,,Og så sa han ,,oops det bare glapp ut av meg!,,Det virket som han ble flau og angret og da fikk jeg høre at han har ikke komt så langt , men at han er veldig glad i meg. Litt rar situasjon ja :/Anonymous poster hash: 2970d...104
Gjest SweetSunshine Skrevet 10. juni 2013 #2 Skrevet 10. juni 2013 Han fikk kanskje ikke reaksjonen fra deg som han håpte på da? Så da trakk han det litt tilbake. Høres ut som det slik du beskriver det, og det er vel ikke så rart vel?
AnonymBruker Skrevet 10. juni 2013 #3 Skrevet 10. juni 2013 vi har vært sammen i bare en mnd og derfor ble jeg litt satt ut. Men nå fikk jeg en lang mail og der sto det at han elsker meg og at skjønner at jeg trenger kanskje litt tid. TsAnonymous poster hash: 2970d...104
Gjest gjest Skrevet 10. juni 2013 #4 Skrevet 10. juni 2013 vi har vært sammen i bare en mnd og derfor ble jeg litt satt ut. Men nå fikk jeg en lang mail og der sto det at han elsker meg og at skjønner at jeg trenger kanskje litt tid. TsAnonymous poster hash: 2970d...104 Bare en måned? Da hadde jeg og vært litt på vakt... Er dette en ung gutt eller voksen mann?
Gjest .-L-. Skrevet 10. juni 2013 #5 Skrevet 10. juni 2013 Ja, ble du glad for å høre det da eller?!?! 2
Gjest ts Skrevet 10. juni 2013 #6 Skrevet 10. juni 2013 Det er en voksen mann ogjeg er redd at han mener det ikke og sier det bare pga at jeg skal være glad. For meg tar det litt tid før jeg elsker noen. Vi har kjent hverandre ( datet intensivt) i2 mnd og vi har vært sammen nesten hver dag. Er det mulig å utvikle sånn type følelser på så kort tid ?
Gjest anonym Skrevet 10. juni 2013 #7 Skrevet 10. juni 2013 Det er en voksen mann ogjeg er redd at han mener det ikke og sier det bare pga at jeg skal være glad. For meg tar det litt tid før jeg elsker noen. Vi har kjent hverandre ( datet intensivt) i2 mnd og vi har vært sammen nesten hver dag. Er det mulig å utvikle sånn type følelser på så kort tid ? Er du og voksen, eller mye yngre? Vær litt på vakt. Jeg har lært meg til at hvis noen sier mange fine ting i starten, kan det være at vedkommende gjør det til mange andre og, at de ikke legger så mye i det...Men nå skal jeg ikke ødelegge gleden din her. Nyt det! Min sa det etter over to år. Gjett om jeg ble glad, det føltes så sterkt!
Gjest Gjest Skrevet 11. juni 2013 #8 Skrevet 11. juni 2013 Tusen takk for svar ! Alt føles rett og slett overpyntet og kunstig. Og det har jeg sagt til han. Jeg har hatt problem med magefølelsen helt fra begynnelsen, men så prøver jeg å ignorere den og sier at jeg må slutte å overtenke og dramatisere. Alt han sier og gjør er på en måtte ,,perfekt,,, men jeg får ikke uansett den følelsen at han er glad i meg på ekte. Set kan jo hende at det er noe som feiler meg, men jeg klarer ikke å slappe av. Når vi er sammen da virker han på en måte bortreist. Og så gikk han over eksen på knips! Han sa og skrev akkurat de samme tingene til hun og ( så det tilfeldig på fb,bildekommentarer)
Gjest Miranda2011 Skrevet 11. juni 2013 #9 Skrevet 11. juni 2013 Tusen takk for svar ! Alt føles rett og slett overpyntet og kunstig. Og det har jeg sagt til han. Jeg har hatt problem med magefølelsen helt fra begynnelsen, men så prøver jeg å ignorere den og sier at jeg må slutte å overtenke og dramatisere. Alt han sier og gjør er på en måtte ,,perfekt,,, men jeg får ikke uansett den følelsen at han er glad i meg på ekte. Set kan jo hende at det er noe som feiler meg, men jeg klarer ikke å slappe av. Når vi er sammen da virker han på en måte bortreist. Og så gikk han over eksen på knips! Han sa og skrev akkurat de samme tingene til hun og ( så det tilfeldig på fb,bildekommentarer) Magefølelsen er en god ting å lytte til. Men hvis du liker han, kan du jo fortsette å treffe han og se hvordan det går? 2
AnonymBruker Skrevet 11. juni 2013 #10 Skrevet 11. juni 2013 Lytt til magefølelsen, men det går jo også an å gi det litt bedre tid, hvis du tror det er verdt å bli kjent med ham. For meg betyr det mer at den andre viser i handling og tilstedeværelse at han bryr seg om meg, enn at han kommer med store ord. Men det handler jo også om hva jeg vet jeg trenger i et forhold, ikke at den som sier han elsker deg "lyver". Anonymous poster hash: 596a7...016 2
AnonymBruker Skrevet 11. juni 2013 #11 Skrevet 11. juni 2013 Han gjør alt for meg. Sender mld , ringer oft, kjøper små ting-gaver, . Har møtt hans familie og venner også. Han viser på alle mulige måter at jeg er den han vil ha. Som sagt alt han gjør og sier er PERFEKT. Det virker som han ble tatt ut fra en film eller bok. Det føles rett og slett kunstig. Det må være at jeg er helt crazy eller noe TsAnonymous poster hash: 2970d...104
Gjest Daenerys Skrevet 11. juni 2013 #12 Skrevet 11. juni 2013 Tråden er ryddet for spekulasjoner. Daenerys, mod.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå