Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Nå tror jeg muligens jeg har ett lite problem.. Knappen på toppen virker ikke, og mobilen gikk tom for strøm i stad. Ladet, og simkortet kommer opp som låst.... What to do?

Kan man ikke åpne mobilen og ta ut batteriet på noen måte?

Litt krise kjenner jeg, så hvis noen har tips, skrik ut :)

Videoannonse
Annonse
Gjest Morteno
Skrevet (endret)

Apple vil at du skal bruke penger på å sende den inn på reparasjon. Ta ut batteriet selv vil de heller ikke at du skal kunne gjøre.

Uansett, har du sett om det kan være noe skit som gjør at knappen ikke kan trykkes på? Eventuelt finn noe skarpt / tynt og forsøk å press den ned og løs opp knappen.. Forsøkt å trykke hardt? Du kan skru opp iPhonen og ta en titt. Trenger noe spesielt verktøy tror jeg.

Hvis SIM kortet kommer opp som låst vil vel det bare si at du må taste pin koden?

Endret av Morteno
Skrevet

Ja, men får liksom ikke opp noe valg der jeg kan taste pin... Har trykket hardt også, få se om jeg kan finne noe skarpt å lirke med :) Takk for tips! :)

Skrevet

Fant den lille duppeditten som jeg kan ta ut sim kortet med, fikk slått koden når jeg satt det inn igjen, takk og lov :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...