Hvitløk Skrevet 3. juni 2013 #1 Skrevet 3. juni 2013 Har merket at en av kattene mine (vet ikke hvem av de siden de deler kasse) gjør fra seg klumper som er delvis mørkegrønne i fargen. Det er ikke snakk om diare, men helt vanlig avføring. Begge er i toppform og spiser og drikker godt. Synes han ene er en smule slapp, men vil tro det kan skyldes varmen for tiden. Er det noen som har noen ide hva det kan være?
AnonymBruker Skrevet 3. juni 2013 #2 Skrevet 3. juni 2013 Kanskje den spiser masse gress. Anonym poster: 45e6558135ac6a85395955c72b077bfe
Minya Skrevet 3. juni 2013 #3 Skrevet 3. juni 2013 Eneste gangen jeg har sett grønn katteavføring, var da en av kattene hadde knasket i seg store mengder gress en sommer. Men da var det i hovedsak pga gresset i seg selv at den var grønn. Kan en av dem ha fått i seg noe fargestoff eller lignende?
Hvitløk Skrevet 3. juni 2013 Forfatter #4 Skrevet 3. juni 2013 De er innekatter og har ikke dyrket kattegress til de på et par uker, så gress er det nok ikke. Tror ikke de har vært på noen av de andre plantene mine heller, kan ikke se at de er tygd på.
Hvitløk Skrevet 4. juni 2013 Forfatter #5 Skrevet 4. juni 2013 Nå løste jeg mysteriet samboeren min hadde for en stund siden kjøpt inn godteri til dem som han har gitt dem av og til - det hadde samme grønnfarge.. 1
Minya Skrevet 4. juni 2013 #6 Skrevet 4. juni 2013 Ah, da var det en form for fargestoff allikevel. 1
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå