Gjest Gjest Skrevet 25. mai 2013 #1 Skrevet 25. mai 2013 Jeg har en kjæreste som jeg har hatt siden nyttår, han er fantastisk på alle måter og guddommelig kjekk. Jeg kan bare ikke fatte at han er sammen med meg og er MIN kjæreste . Det er for godt til å være sant!! Jeg er 39 år gammel og har aldri følt maken, iallfall ikke som jeg kan huske. Nå er jeg redd for at han skal gjøre det slutt selv om han ikke har planer om det ... Og han sier han VIL vi skal bli gamle sammen. Noen ganger tenker jeg at det er bedre jeg bare gjør det slutt så vi blir ferdig med det ...!!! Få det overstått på en måte. Vanskelig følelser å takle ... :-(Noen erfaringer eller råd fra noen ...??
aquiz Skrevet 25. mai 2013 #2 Skrevet 25. mai 2013 Nyte livet slik det er nå og ikke grue deg for morgendagen... Han kan gjøre det slutt og han kan kræsje med en lastebil i morgen - alt kan skje og vil du angre på noe du ikke gjorde?
Gjest Tullhøna Skrevet 25. mai 2013 #3 Skrevet 25. mai 2013 Han gjør det ikke slutt må du skjønne! Nyt det, du er superheldig! Det er helt normalt å være litt usikker, og du skal slettes ikke gjøre det slutt!
Gjest kiramin Skrevet 25. mai 2013 #5 Skrevet 25. mai 2013 Hvorfor skulle han gjøre det slutt? Kansje han har funnet dama han vil være sammen med for resten av livet For all del, ikke gjør det slutt, jeg bare sier det, selvom jeg ikke trur du mener det. Jeg synes heller du skal slappe av å nyte det
AnonymBruker Skrevet 26. mai 2013 #6 Skrevet 26. mai 2013 Jobb med selvtilliten din. Og ikke la usikkerheten ødelegge. Hør på hva han sier og kos deg. Anonym poster: a300b563abd3ea29752ddda2f1d3e4b3
Gjest doktor Skrevet 26. mai 2013 #7 Skrevet 26. mai 2013 Nyt det og skaff deg en eller annen buffer mot den verste grublingen sånn at du ikke handler og søker trygghet og bekreftelse fra ham hver eneste gang du blir utrygg. Kanskje en venninne eller en klok person som er rimelig stødig (venninner kan være risikable samtalepartnere). Og utforsk måter å roe den angsten på på egenhånd (trening, yoga, være med andre, etc). Jeg har en kjæreste som jeg har hatt siden nyttår, han er fantastisk på alle måter og guddommelig kjekk. Jeg kan bare ikke fatte at han er sammen med meg og er MIN kjæreste . Det er for godt til å være sant!! Jeg er 39 år gammel og har aldri følt maken, iallfall ikke som jeg kan huske. Nå er jeg redd for at han skal gjøre det slutt selv om han ikke har planer om det ... Og han sier han VIL vi skal bli gamle sammen. Noen ganger tenker jeg at det er bedre jeg bare gjør det slutt så vi blir ferdig med det ...!!! Få det overstått på en måte. Vanskelig følelser å takle ... :-(Noen erfaringer eller råd fra noen ...??
Gjest TS Skrevet 26. mai 2013 #8 Skrevet 26. mai 2013 Takk for gode svar, særlig fra "doktor" Jeg merker trening hjelper, jeg blir merkelig nok roligere etter en økt . Forferdelig slitsomt å ha det sånn egentlig for jeg vil jo aller helst bare nyte . Skal virkelig jobbe med meg selv.
Gjest lilleputt Skrevet 26. mai 2013 #9 Skrevet 26. mai 2013 så fint! hvor gammel er han da? men hvorfor sliter du? hvordan møttes de? unnskyld masse spørsmål, men du skulle jo være lykkelig nå?
Gjest TS Skrevet 28. mai 2013 #10 Skrevet 28. mai 2013 Sliter fordi det kan bare ikke være såå enkelt og greit ...! Jeg er ikke vant til det. Ett "motsatt" problem på en måte ... Egentlig ganske teit. Han er 45. Vi "møttes" på ett av disse nettsidene for dating, men jeg vi traff hverandre ikke i virkeligheten. Han var på en fest med felles venner av meg ifjor vinter og via mine venner som sa han var en ordentlig og seriøs fyr følte jeg det var greit å treffes. Det sa pang med en gang. Jeg er bare en helt vanlig dame, han kunne fått hvem som helst.... Så derfor den følelsen " er det mulig ...!? - for godt til å være sant "
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå