Gå til innhold

Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Jenta mi på 9 mnd sutrer så fælt hele tiden.

Hun kjeder seg fort og ingenting virker bra nok i lengden (kan leke med en leke i et par min så er det kjedelig). Jeg leker mye med henne men det blir også fort kjedelig.

Har blitt så slitsomt å underholde henne.

Besteforeldrene kaller henne bortskjemt:(

Jeg har lyst til å få slutt på sutringen da jeg blir utslitt av det.

Hva kan jeg gjøre for å få slutt på det? La henne sutre, slik at hun forstår at det ikke er greit?

Anonym poster: 39f39d4f247098b51c50ffe03fb47233

Videoannonse
Annonse
Gjest Clafoutis
Skrevet

Huff, vet at det er slitsomt, vi har også slitt med veldig mye sutring på grunn av kjedsomhet (og også trøtthet) i lang tid. Det er først nå som han har begynt å krabbe og å reise seg at han synes det er blitt gøy å leke på gulvet alene.

Men i de verste sutreperiodene pleide jeg å finne på mye med ham, gå turer med ham i vogna (mens han var våken), gå tur i bæresele, dra bort til andre som er hjemme i permisjon osv. Vet ikke om du har prøvd det? Jeg syntes i hvert fall at vår gutt sutret mindre når vi dro ut for å finne på noe enn hvis vi bare var hjemme.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...