AnonymBruker Skrevet 14. mai 2013 #1 Skrevet 14. mai 2013 hvordan få babyen til å sove i egen seng. har en sprinkelseng. han elsker å sove i vuggen i stua, men når vi legger han i sengen blir alt galt. ikke snakk om at han vil sove der. noen tips til hvordan vi kan få han til å sove i sin egen seng? Anonym poster: fdb3e40a00fc049e30207d67fea0bda8
Gjest Magdalene Skrevet 14. mai 2013 #2 Skrevet 14. mai 2013 La han sove i vuggen? Gjøre sprinkelsengen like lun som vuggen? 1
Orchideae Skrevet 14. mai 2013 #3 Skrevet 14. mai 2013 Gjør den trangere. Han er vandt til å ligge trangt i magen. Vi satte vognbagen oppi og pakket dyna rundt henne.
Stinelin Skrevet 14. mai 2013 #4 Skrevet 14. mai 2013 La babyen sove der den vil, med mindre det ikke er spesielle grunner til det? Ellers er det lurt å lage sprinkelsenga lunere som flere skriver, og kanskje sette på slike for å kunne rugge på senga?
siebaeo Skrevet 14. mai 2013 #5 Skrevet 14. mai 2013 Hva med en sånn en? http://babynest.se/ Jeg vurderer en sånn selv til nestemann. Vi rullet et håndkle til en lang pølse og hadde under lammeskinnet sist. Funker bra det og. Og en bamse eller koseklut med din lukt kan være smart.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå