siine Skrevet 16. mai 2013 Forfatter #3 Skrevet 16. mai 2013 Nei, har hatt det rundt et år bare! Greia er at når jeg strekker på huden der blir det borte. Takk for svar!
makeupmom Skrevet 16. mai 2013 #4 Skrevet 16. mai 2013 Det ser ut som en samling av pigment. Det finnes det masse tips for, bare søk på pigmentflekker. Du kan også få hjelp hos legen hvis du synes det er veldig skjemmende.
siine Skrevet 17. mai 2013 Forfatter #5 Skrevet 17. mai 2013 Takk for svar! Ja det irriterer meg veldig, men tenker kanskje at legen ser på det som et filleproblem? Skal i alle fall søke litt rundt!
siine Skrevet 17. mai 2013 Forfatter #6 Skrevet 17. mai 2013 Har lest litt rundt nå, og tror jeg skal starte med å teste Decleor Aroma White C+ Brightening Spot Corrector, og bruke solfaktor! Hvis det ikke funker må jeg vell bare dra til legen, eller teste ut laser eller noe. Huff, resten av huden min er utrolig stygg, men at jeg i tilegg skulle slite med pigmentflekk. Trodde først det var en oppsamling av døde hudceller, men skrubber jo for harde livet.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå