Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg vurderer å leie en prampack til årets ferietur. Vi skal ha med en reisetrille + maxicosi babysete. Får man plass til dette i prampacken?

Eller er det like greit å surre inn bilsetet i bobleplast og putte det sammen med vogna i plastposen man får på flyplassen?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg får plass til Simo Duo bagvogn og bagasje i Prampacken og tenker å pakke en Quinny Buzz og BeSafe-stol i den når vi skal på ferie. Har ikke en gang tenkt på at det ikke kan få plass, for det er mye plass i den og man strammer den jo til selv. Problemet med de posene man får på flyplassen er jo at de ikke er gyldig emballasje dersom noe skulle skje med vognen under transport. I tillegg (innbiller jeg meg) behandler de Prampacken litt penere siden de vet at det er skjør bagasje. Bilstol er jo greit at blir behandlet noenlunde pent de og

Skrevet

Ja du får plass! Det er jo plass til ei lita tvillingvogn i prampacken!

Vi hadde stor Emmaljunga, to pk bleier, en ikea barnestol m.m. oppi.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...