missfidget Skrevet 5. april 2004 #2 Skrevet 5. april 2004 Nei da! Det er jo siste mote i alle bladene! Bare så lenge du ikke prøve å gjør det "naturlige". Det skal være litt knall farge etter min mening. Ikke helt opp til øyenbryn men en fint knall grønt hadde vært kjempe tøft!
Gjest Anonymous Skrevet 5. april 2004 #3 Skrevet 5. april 2004 går det bra med blå skygge til grønne øyne og? :-?
Gjest care Skrevet 5. april 2004 #4 Skrevet 5. april 2004 går det bra med blå skygge til grønne øyne og? :-? Hva synes du selv? Prøv og se Vil det ikke alltid være slik at noen synes det er stygt mens andre igjen kan finne det fint.
Miss Marple Skrevet 5. april 2004 #5 Skrevet 5. april 2004 Blå øyenskygge skal visstnok være perfekt til brune øyne! Det er kontrastfarger og den blå øyenskyggen vi da fremheve de brune øynene! Ellers er forøvrig grønn øyenskygge også kjempe fint til brune øyne!
Catzy Skrevet 5. april 2004 #6 Skrevet 5. april 2004 Det greieste er å kjøpe billige farger på H&M og eksperimentere en kveld man ikke skal ut. FOr det første er det utrolig gøy, for det andre så kan man få overraskelser over hvor bra enkelte ting kan se ut. Drit i dumme regler når det gjelder sminke! Det beste er å prøve selv! Catzy
Gjest Anonymous Skrevet 5. april 2004 #7 Skrevet 5. april 2004 Hva synes du selv? Prøv og se Vil det ikke alltid være slik at noen synes det er stygt mens andre igjen kan finne det fint. Hei! Har prøvd, men det er så uvant at jeg vet ikke om det er pent eller ikke selv.. Er vant med å gå med brun, så det blir jo ganske stor forandring!
Gjest care Skrevet 5. april 2004 #8 Skrevet 5. april 2004 Hei! Har prøvd, men det er så uvant at jeg vet ikke om det er pent eller ikke selv.. Er vant med å gå med brun, så det blir jo ganske stor forandring! Hva med å invitere til øyeskygge kveld. Inviter venninner med ulike øyenfarge og prøv i vei. Så for man respons også.
LilleSol Skrevet 5. april 2004 #9 Skrevet 5. april 2004 Jeg danser, og har danset i en del musikkvideoer. Nesten uten unntak har stylistene brukt grønn øyenskygge på meg. Har sterkt blå øyne og mørkt hår. Fikk beskjed om at grønt var den fargen som fremhevet øy¨nene mine best. Siden de var blå altså :oops:
mira2 Skrevet 5. april 2004 #10 Skrevet 5. april 2004 Hei. Hvis du vil gjøre dine blå øyne større skal du bruke blå, turkis eller grønn skygge. Det er jo litt avhengig av hva du føler og tonene i huden som bestemmer hva som passer. Hvis du vil intensivere øynene dine skal du bruke oransje, fersken eller ulike brune skygger.
Gjest Embla s Skrevet 5. april 2004 #11 Skrevet 5. april 2004 Hm, *løper og kjøper grønn øyeskygge* (Jeg har "veldig" blå øyne og bruker bestandig brun og fersken.. det er jo litt kjedelig kanskje....) :o skrev jeg fersken?!! Mente beige.. Syns forøvrig lilla er nydelig til grønne øyne!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå