Gå til innhold

Barnevogn for soving i barnehage?


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Er det noen som vet om en vogn som ikke er altfor dyr, men samtidig komfortabel?

For barnehagen vil enten ha seng/vogn til barnet da det skal sove i barnehagen, og mitt barn sover kun i vogn. Og den vogna vi har bruker vi ofte, så jeg tror det vil bli veldig vanskelig og skulle dra med seg vogn til og fra barnehagen hver dag.

Noen som har noen tips?

Anonym poster: d1b778c014b7c55a0367e9f5b7d557ca

Videoannonse
Annonse
Gjest Magdalene
Skrevet

Finn.no !

Kjøpte sovevogn til bhg for 300kr. Skikkelig stygg, men den var stor og funket til formålet.

Skrevet

Vi kjøpte en gammel Simo kombi på finn.no til 500 kr. Stor, lun og helt ypperlig som sovevogn.

Skrevet

Simo er store, gode vogner og mye brukt som sovevogn i barnehage.

Nå hadde vi det allerede, men hadde nok kjøpt en brukt om det ikke var for det.

AnonymBruker
Skrevet

Litt eldre Simo- eller Brio-vogner er ypperlige. De er romslige, robuste og funker flott. Du finner nok en brukt på finn til en billig penge. :)

Anonym poster: b5d9ad615b1d89feee48074e84a2da5f

AnonymBruker
Skrevet

Litt eldre Simo- eller Brio-vogner er ypperlige. De er romslige, robuste og funker flott. Du finner nok en brukt på finn til en billig penge. :)

Anonym poster: b5d9ad615b1d89feee48074e84a2da5f

Jeg har sett etter det, men her jeg bor så er det ikke så mange (hele fylket) og de er dyrere enn noen helt nye (som er nærmere i geografisk avstand). Folk legger ut alt så dyrt rundt her, for folk vil heller betale dyrt enn å måtte dra til Oslo (ca 3 timer t/r).

Men mini her har vokst fra emmaljunga Edge duo bagdelen for ei stund siden, og det er vel en av de største? Så da er det vel uansett sportsdelen jeg må bruke?

Anonym poster: d1b778c014b7c55a0367e9f5b7d557ca

Skrevet

Ja, i barnehagen sover barna i sportsvogn. Vi har også en Simo som er kjøpt billig på finn.no til det formålet.

Skrevet

Jeg trodde også at mitt barn bare sov i vogn. Men fra første stund sov han på madrass, sånn som de andre barna. Kanskje verdt et forsøk? :-)

Skrevet

Prøv en sånn salgsgruppe for ditt nærområde på Facebook kanskje? Da kan du skrive at du ser etter en billig sovevogn, og du får helt sikkert noen svar :)

Tror forresten Simo er litt større enn Emmaljunga. Jeg hadde også tenkt til å anbefale en eldre Simo.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...