Gå til innhold

Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Jeg la inn en tråd her om mannen min som ikke kom hjem en natt. Den utviklet seg og jeg fikk i løpet av tråden vite at han hadde vært hos en annen dame for å få seg et nummer. Han løyg først stygt til meg om dette, men han innrømmet det hele da jeg konfronterte han etter å ha snakket med henne. Folk fulgte med i tråden og jeg oppdaterte etterhvert som jeg fikk vite hva som hadde skjedd. Samme mannen hadde også lagt ann på venninnen min ca et år før dette.

Jeg mener at den tråden hete "Mannen min kom ikke hjem i nat", men det kommer ikke opp noe når jeg søker? Noen forslag til hvordan jeg kan finne igjen denne tråden`?

Takker for svar! :)

Anonym poster: f66b7830ca863855cd8c3a7860ff530e

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

hvis du googler trådtittelen istedetfor å søke på KG så finner jeg den =)

Anonym poster: 69aa7cd04c8c29ae124f540b3db9a967

AnonymBruker
Skrevet

Supert :) Takk :)

Anonym poster: 3651f91c71f5cd676065c6aa27361d11

Gjest Gjest
Skrevet

Er så lei av at det dukker opp tråder fra svunnen tid,noen er fra 2009 eller senere. hva er visten med å trekke frem slike? Har vi ikke nok tema pr idag? håper kg kan ordne det slik at det ikke dukker opp eldre tråder enn 2 mnd etter siste innlegg.

Skrevet

Det plager ikke meg. :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...