Gå til innhold

Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Noen som vet hvorfor man får fort fett hår og hva man kan gjøre med det?

Før kunne jeg gå dagesvis uten å trenge å vaske håret, nå må jeg vaske det hver dag (men holder meg til annenhver dag likevel) for at det skal se rent ut. Føler meg skikkelig ufresh og ekkel den dagen jeg går uten å dusje fordi håret mitt er da blitt superfett igjen.

Kan det komme av at man ikke bytter putetrekk ofte nok? Eller hva? Jeg gjør jo ingenting annerledes enn før, så skjønner ikke hvorfor det har blitt sånn :(

Anonym poster: 98106912c1a48a71dc8248ab1671cc7c

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Produksjon av talg kan jo påvirkes av mange forskjellige ting. Tviler på det har med putetrekk å gjøre i alle fall :) Har du prøvd å bare holde ut litt med fett hår og prøvd å vaske sjeldnere? Bruker du mye balsam? Husk at den ikke skal i nærheten av hodebunnen. Selv bruker jeg kun i tuppene :) Det at du ikke har endret noenting er kanskje det som faktisk er problemet, siden håret ditt tydeligvis har forandret preferanser?

Det finnes jo haugevis med råd om problemet så du finner nok noe på google og :)

Anonym poster: 2ed7a515faf4f1c1107fe4306bb093cf

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...