melanzana Skrevet 25. april 2013 #1 Skrevet 25. april 2013 Noen som har sett Hemlock Grove? Kom ut på Netflx forrige fredag.. Jeg elskert det, synes det er skikkelig spennende!
CathFoto Skrevet 25. april 2013 #2 Skrevet 25. april 2013 Jeg har så langt bare sett første episode og er veldig spent på om dette blir fantastisk eller krise, føler det kan gå begge veier. Uansett verdt å gi det en sjanse synes jeg.
Ambivalent Skrevet 25. april 2013 #3 Skrevet 25. april 2013 Jeg ser det har vært en del kritikk i media, men jeg liker denne serien. Noe av det jeg liker er at man kan se hele sesongen på én gang, jeg er veldig glad i seriemaratoner. Jeg synes sesong 1 var spennende, den hadde en ekkel stemning hele veien, som jeg liker. Gørr og gode spesialeffekter er også et pluss. Ser ingen grunn til å ikke anbefale den til andre, så fremt man liker denne typen sjanger.
melanzana Skrevet 25. april 2013 Forfatter #4 Skrevet 25. april 2013 Ja, absolutt en stort pluss at man kan se flere episoder på en gang! Så utrolig kjipt å vente en hel uke, om slutter er skikkelig spennende! Har kommet til episode 9, og synes det har bygget seg opp igjennom hele sesongen. Men der igjen, man vet aldri.. Det kan ende som så alt for mange serier gjør, det blir drøyd langt utover det nødvendige, og i stedet for å slutte av verdig, så blir du bare drit lei tilslutt, og hele serien detter ut av sin opprinnelige sammenheng..
challenger Skrevet 25. april 2013 #5 Skrevet 25. april 2013 Så langt liker jeg det, er på episode 5, men det er jo litt sært da det er det jo. Mange rare vesener osv, synes liksom det blir hakket "drøyere" enn vampire diaries og true blood osv. Men er blitt en smule småforelska i Bill Skarsgård da. Liker karakteren han spiller veldig godt hittil, badboy som egentlig er veldig søt og snill:p Men det er bare en sesong ja?
Gjest Applestore Skrevet 25. april 2013 #6 Skrevet 25. april 2013 Jeg digger det! Syns nesten det er trist at det ikke ligger flere sesonger ute!
Gjest Crazycatlady Skrevet 25. april 2013 #7 Skrevet 25. april 2013 Sesongen kom jo nettopp ut, så de har vel ikke laget noe mer enda. Håper de gjør det forresten, for jeg likte serien veldig godt. Etter første episoden så var jeg litt "hæ, likte jeg dette eller? " , men etter andre episode så ble jeg ganske fascinert av den
CathFoto Skrevet 27. april 2013 #8 Skrevet 27. april 2013 Så langt liker jeg det, er på episode 5, men det er jo litt sært da det er det jo. Mange rare vesener osv, synes liksom det blir hakket "drøyere" enn vampire diaries og true blood osv. Men er blitt en smule småforelska i Bill Skarsgård da. Liker karakteren han spiller veldig godt hittil, badboy som egentlig er veldig søt og snill:p Men det er bare en sesong ja? Han ligner på Mouth fra One Tree Hill.
melanzana Skrevet 27. april 2013 Forfatter #9 Skrevet 27. april 2013 Ja, den er ganske sær igrunn, men det er noe av det som gjør den så bra.. Og Bill Skarsgård.. kunne ikke tenke meg noen mer perfekt til den rollen! Snufs, sett ferdig hele serien nå, vil ha MER.. Helst med det samme! Må foresten også bare nevne at varulv forvandlingen er den beste jeg har sett hittil.. Sinsykt bra laget til.
melanzana Skrevet 27. april 2013 Forfatter #10 Skrevet 27. april 2013 Han ligner på Mouth fra One Tree Hill. Neeeei!!
melanzana Skrevet 27. april 2013 Forfatter #11 Skrevet 27. april 2013 Så langt liker jeg det, er på episode 5, men det er jo litt sært da det er det jo. Mange rare vesener osv, synes liksom det blir hakket "drøyere" enn vampire diaries og true blood osv. Men er blitt en smule småforelska i Bill Skarsgård da. Liker karakteren han spiller veldig godt hittil, badboy som egentlig er veldig søt og snill:p Men det er bare en sesong ja? Enig!
AnonymBruker Skrevet 27. april 2013 #12 Skrevet 27. april 2013 elsker den :D har sett ferdi hele sesongen allerede:P i begynnelsen av første-episoden så var jeg ikke sikker på om jeg likte den eller ikke, men etter første-episoden måtte jeg bare se mer ! og ja, det er bare en sesong foreløpig , men de snakker om at det skal komme en til Anonym poster: 7c636b2214208923c7be572a5f2b2df6
challenger Skrevet 27. april 2013 #13 Skrevet 27. april 2013 Han ligner på Mouth fra One Tree Hill. Nei, nei, nei, nå får du gi deg!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå