Chiyo Skrevet 24. april 2013 #1 Skrevet 24. april 2013 Jo altså... jeg kjøpte The Sims 3 Studentliv i går, og så stopper den på samme stedet hele tiden når jeg prøver å installere. Det står: Feil: Datafeil (sirkulerende overflødighetskontroll, CRC) Så jeg googla dette og da stod det at det kunne bety at disken hadde en ripe eller noe. Men den er helt ny. Jeg har ikke toucha undersiden eller noe. Jeg tok det forsiktig ut av pakken og inn i laptopen. Det må være noe annet som er gale. Hva skal jeg gjøre? Må jeg gå tilbake med den og si at den ikke virker?
TMB Skrevet 24. april 2013 #2 Skrevet 24. april 2013 Det kan også være det optiske drevet i maksinen som begynner å bli slitt, men jeg gjetter på at DVDen enten er defekt eller har en usynlig ripe.
Chiyo Skrevet 24. april 2013 Forfatter #3 Skrevet 24. april 2013 (endret) What?! Så da må jeg bare ta den tilbake? Jeg kunne jo forsøkt å se om den virker på en annen maskin. Maskinen er ikke så gammel btw. Kjøpte den sent i 2011. Endret 24. april 2013 av Chiyo
TMB Skrevet 24. april 2013 #4 Skrevet 24. april 2013 Ja, sjekk om den funker på en annen maskin først.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå