AnonymBruker Skrevet 18. april 2013 #1 Skrevet 18. april 2013 Er en bekjent av meg som blir lurt trill rundt av mannen.Alle vet han har en elskerinne som han har hatt i nærmere 3 år.Hun har tidligere vist om det,men tror nå at det er over.Hun sitter hjemme selv med 3 barn der en er bare en liten baby,på bare noen mnd.Bør jeg gi henne beskjed om at mannen ikke har klart å kutte ut elskerinnen? Syns det er så fælt at alle vet det,uten om henne.Hva gjør jeg? Anonym poster: 97494f3cc655d6158f4c8f4da3421e8b
Gjest anonym Skrevet 18. april 2013 #2 Skrevet 18. april 2013 Er en bekjent av meg som blir lurt trill rundt av mannen.Alle vet han har en elskerinne som han har hatt i nærmere 3 år.Hun har tidligere vist om det,men tror nå at det er over.Hun sitter hjemme selv med 3 barn der en er bare en liten baby,på bare noen mnd.Bør jeg gi henne beskjed om at mannen ikke har klart å kutte ut elskerinnen? Syns det er så fælt at alle vet det,uten om henne.Hva gjør jeg? Anonym poster: 97494f3cc655d6158f4c8f4da3421e8b Ja, hvor lenge skal hun bedras? Du skriver "alle vet han har en elskerinne". Si ifra til henne, så slipper hun å bruke mer tid på en som holder på bak ryggen hennes! Da kan hun i det minste ta valget. Hadde du likt at alle visste at du ble bedratt i lang tid, bortsett fra deg selv?
Britt Banditt Skrevet 18. april 2013 #3 Skrevet 18. april 2013 Hvis du er sikker på at hun tror det er over ville jeg sagt i fra. I hvert fall er det det jeg ville at mine venner/bekjente skulle gjort om jeg var i hennes situasjon.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå