Gå til innhold

Tror virkelig denne dama at jeg er ute etter et forhold?


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Har hatt en "ordning" i cirka to måneder nå, med ei på 37, selv er jeg 27. Det virker som om hun vil at vi skal bli sammen...?

Det å spørre om jeg vil komme på fest hos hun, hvor 5-6 av hennes beste venninner kommer, er ikke det et varsko om at hun vil noe seriøst..?

Kunne tenkt meg å være hennes "trofèkjæreste" for en periode,hun er jo sexy og brukbar i senga, men hun må vel skjønne at jeg synes hun er for gammel for noe mer seriøst enn det? Ser jo at hun begynner å "dra på åra", i forhold til eksen f eks, som er 22.

Anonym poster: 2d1a82e93ee68b039904904ba25d5892

Anonym poster: 2d1a82e93ee68b039904904ba25d5892

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Kan jo legge til at absolutt ingen av kompisene mine har dame over tredve. Jo mer jeg tenker over dette jo mer sikker blir jeg på at hun mener alvor..

Vi kunne jo feiret 40+30års dag dag sammen da..hehe, bisarr tanke...

Anonym poster: 2d1a82e93ee68b039904904ba25d5892

Skrevet

Hvorfor skal alder ha så mye å si? :)

Alder er bare et tall, og har veldig lite med kjærlighet å gjøre.

  • Liker 2
Skrevet
Tror virkelig denne dama at jeg er ute etter et forhold?
Det må du spørre henne om.
  • Liker 3
Gjest Maria_Marihøne
Skrevet

Skal hun skjønne at du ikke mener alvor bare fordi hun er eldre enn deg?

  • Liker 8
Skrevet

Jeg tror virkelig hun fortjener noen bedre enn deg :)

  • Liker 14
Skrevet

Jeg tror virkelig hun fortjener noen bedre enn deg :)

Enig!

  • Liker 1
Skrevet

Vet denne damen at dere bare har en "ordning " da?

For kan jo være at hun tror dere dater og da vil det jo være naturlig å bli presentert for vennene...

Men kan jo også være at hun bare vil vise frem den flotte unge elskern sin så alle de veninnene som er gift med trege gamle menn skal bli misunnelig:p

Du burde spørre henne om hvordan hun ser på deres "ordning"...

  • Liker 1
AnonymBruker
Skrevet

Stakkars dame. Har vært på et par kombinerte 40- og 30-årsdager hvor hun har vært eldst. Og dette er par som har vært sammen i mange år. Nei, kom deg ut av dette og vær ærlig.

Anonym poster: dab5833ac7fc3a3e572ba44978238654

  • Liker 3
Skrevet

Du burde kanskje si ifra da? Så kan hun avgjøre om hun vil fortsette å kaste bort tiden på noe useriøst med deg eller ikke. Ikke pent å la noen leve i troen på at de er på vei inn i et forhold. Og ja, det at hun ber deg på fest er nok kanskje et tegn på at hun tror dere er seriøse, kanskje vise frem den nye kjæresten for venninnene.

AnonymBruker
Skrevet

Troll troll troll ;)

Anonym poster: d3c37d260650a7fa6b0fe0e2233ed1bc

  • Liker 1

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...