Enilorac Skrevet 6. april 2013 #1 Skrevet 6. april 2013 Idag tidlig tisset valpen min 5 tissedammer på rad på kjøkkenet med en litt tykk og geleaktig konsistens i alle dammene som det så ut som var mose oppi... hun har spist litt mose, men dette kommer vel med avføringen ikke tisset? Noen som har sett dette før? er det noe galt? har hørt at hunder ikke alltid viser tegn til at de har det dårlig, hun virker jo helt topp men skulle gjerne visst hvorfor tisset så slikt ut..
AnonymBruker Skrevet 6. april 2013 #2 Skrevet 6. april 2013 Sikker på at alle fem var tiss? Anonym poster: c10630f749771441fd7f51789750823c
Enilorac Skrevet 6. april 2013 Forfatter #3 Skrevet 6. april 2013 Okei, snakket med oppdretter og det er mulig det var oppkast.. den tanken slo meg ikke, men det var nok det. Siden det var mose i det og hun spiste mose i går haha.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå