AnonymBruker Skrevet 2. april 2013 #1 Skrevet 2. april 2013 Hei. Har kjøpt meg iPad og skal skaffe meg abonnement så jeg kan surfe ute. Har en jobb jeg kjører mye og sitter å venter i bilen en del. Har overhode ikke peiling på MB og slikt. Ser at talkmore har ett billig abonnement med 1000 MB inkludert i abonnementet. Er dette mye eller lite? Sitter vel å surfer 1-2 timer pr dag.. Holder 1000 da, eller burde jeg velge ett med fri bruk? Takk for svar alle smartinger:) Anonym poster: 2aefd5106ff630bf5febca8b26f9fad5
langbein86 Skrevet 2. april 2013 #2 Skrevet 2. april 2013 Hva med å høre med talkmore? Har ikke så god greie på det selv:)
Zzyzx Skrevet 2. april 2013 #3 Skrevet 2. april 2013 Det er vel liten vits i å kjøpe et eget abonnement med ringeminutter og sms til en ipad. Da er det vel bedre med mobilt bredbånd?
Anglofil Skrevet 2. april 2013 #4 Skrevet 2. april 2013 Til iPads bruker man generelt mobile bredbåndsabonnement, da disse finnes med og uten selve det mobile bredbåndet. Det vil si at man kun får inkludert mb/gb. Omtrent alle operatører har mobile bredbåndsabonnement. Til ditt bruk høres jo 1000mb/1gb greit ut, det kan man jo eventuelt bare justere opp senere, hvis det skulle bli for lite. Jeg selv har ett på 1gb og synes det er passende, bruker det dog mest på reiser. Som jeg pleier å si til kundene mine: man kan jo begynne lavt, innenfor det man tror er passe, og heller gå opp hvis man ser det blir for mye. Mvh Yvonne
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå