Gjest Anonym Skrevet 15. mars 2013 #1 Skrevet 15. mars 2013 Jeg er singel, og lurer på hvordan man kan møte noen. Egentlig er jeg ikke typen som liker å lete, vil heller at det skal skje når man minst venter det, sånn har det alltid vært tidligere. Jeg har ikke lyst til å ha noen dating profil på nettet, er ikke min stil. Sitte der å snakke med diverse, for så å møte noen som kanskje viser seg å være helt annerledes...og da har man allerede utvekslet endel info om seg selv..nope, not my cup of tea. Jeg vet kjapt om jeg liker noen eller ikke, tiltrekning, alt er viktig, det får man ikke frem på nettdating, samtidig som jeg synes det virker som man mister litt av mystikken på nettdating. Leser om en person som "en vare" nesten... Huff, men hvilke andre alternativer har jeg? Har ikke lenger så mange venninner på gå ut med, har faktisk ikke mye kontakt med venninner lenger da de oftest er etablert med mann og barn. Jeg har alltid vært kresen når det gjelder menn, er selv attraktiv, men har ikke så mye erfaring, bl a. seksuelt. Vil det skremme menn? Vil og gjerne treffe en mann som har litt samme oppfatning som meg angående sex, at det er ekslusivt mellom meg og han, og at det er noe man ikke har med gud og hvermann. Finnes det slike menn, men som og er spennende? Har kanskje ofte falt for litt drittsekktyper før, blitt veldig tiltrukket av de. Jeg tenkte ikke på de som drittsekker i starten, men har sett trekkene etterhvert. Mulig jeg heller ikke er så enkel...Kanskje jeg har falt for de fordi de har gitt meg utfordring. Trenger nok en som gir meg utfordring. Sex er veldig intimt for meg. Samtidig er det viktig, har lyst til å utforske den delen mer i meg selv da jeg vet at jeg er veldig seksuell, men at det er noe jeg kun har med en jeg har sterke følelser for, en som er spesiell for meg. Så er dilemmaet om jeg blir tiltrukket av en som har samme verdi der... Kanskje jeg passer med endel yngre mann, da jeg selv har liten erfaring, ser og yngre ut. Er ikke så fristende å bli sammen med en som har x - antall forhold bak seg , med diverse samboerforhold/ekser/barn man må forholde seg til. Jeg er voksen, selv om jeg ikke alltid føler meg så voksen. Hvor kan man treffe noen?
Gjest Nordavind Skrevet 15. mars 2013 #2 Skrevet 15. mars 2013 Den beste måten å treffe noen på er å få en hobby der du må ut av huset et par ganger i uka på fast basis og treffe likesinnede av begge kjønn. For eksempel tegnekurs med utstilling for deltakere på slutten av kurset, klatrekurs, dans, hva som helst. Kunne det vært noe for deg?
AnonymBruker Skrevet 15. mars 2013 #3 Skrevet 15. mars 2013 Kjøp deg en hund og begynn med hundesport, da får du en venn for livet + treffer mange hyggelige mennesker der du også kan treffe en livspartner med samme hobby. Anonym poster: 553407438f91ccca780015cba10e4e29
AnonymBruker Skrevet 15. mars 2013 #4 Skrevet 15. mars 2013 Henger meg på denne Hvor gammel er du TS? Er selv 24 år, og føler meg veldig i samme situasjon som deg. Er forresten veldig dårlig til å småprate med folk:/ Anonym poster: 002ebc340b41419eb4484ba2db26f5d0
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå