Gå til innhold

Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Jeg skal på karneval for 1-3 videregående skole nå i den kommende uken. Har veldig lyst til å ha et perfekt kostyme, som er bra gjennomført. Jeg tenker at det må være noe originalt, og som folk(forhåpentligvis) kommer til å huske. Selv går jeg i 1. klasse, og dermed er det ekstra vanskelig, i og med at jeg ikke vil dumme meg helt ut, hehe.

Noen som har bra ideer?

Anonym poster: 0346029b92a5d36f107de182923ab5f1

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Gud det er så mange kule figurer jeg kan foreslå for deg, men alle er... geeky, så er kanskje ikke helt det du er ute etter:P Vet ikke hvordan miljøet på din skole er.

Anonym poster: 82ea31a96f4c1047cd4bdad9f22c9e10

Skrevet

Jeg ville ha kledd meg ut som dame.... :laugh:

Gjest Tirkes
Skrevet (endret)

Kommende uke gir ikke mye tid til å bestille kostyme... Men siste jeg var på, så hadde jeg fått låne "scrubs" altså kirurg-klær, og kjøpte teaterblod på en lekebutikk... Klærne lånte en sykepleier venninne til meg. Sølte med blod over klærne og gikk rundt med en kjempestor sprøyte og en stor butt kanyle kjøpt på apoteket med vodka i.. :)

Endret av Tirkes

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...