AnonymBruker Skrevet 5. mars 2013 #1 Skrevet 5. mars 2013 Vi runder snart året som prøvere, og skal videre med full utredning. Er nervøs og spent på samme tid. Har til nå sjekket oss i form av blodprøver, innvendig ul og sædprøve. Blitt satt på pergo som je har tatt annen hver mnd i 6 mnd nå, så vil tro veien videre vil bli prøverør? Eller hva er egentlig neste steg i veien mot en graviditet? Anonym poster: e3fb6fc77a0491ac6b3eeca57104fba5
Athene Skrevet 5. mars 2013 #2 Skrevet 5. mars 2013 Dersom du har fått påvist eggløsning ved pergo, men likevel ikke blir gravid, er det mulig du blir henvist vidre til laproskopi. Hvor du blir henvist og hva som skal prøves ut er helt avhengig av hva de har funnet og hva problemet deres er. Men når lettere simulering som pergo svikter er som regel neste steg en henvisning til fertilitetsklinikken ved nærmeste sykehus (det vil si søknad om prøverør).
Gjest jente8923 Skrevet 5. mars 2013 #3 Skrevet 5. mars 2013 Hei! Vi har vært gjennom akkurat det samme og venter på det som kommer etter pergo. For min del er det som Athene sier at jeg må til lapraskopi først fordi pergo ga meg eggløsning, men jeg ble ikke gravid. Så er det som skjer videre avhengig av hva som vises på lapraskopien.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå