Klaine Skrevet 3. februar 2013 #1 Skrevet 3. februar 2013 Er det noen ulemper med å være varulv i Skyrim? For når man er vampyr så man jo feede, og man blir jo drept hvis man når det siste stadiumet av blodtørst. Noe som kan være ganske stress, ihvertfall hvis du er mye på quester. Så ja, er det noe sånt med varulver?
AnonymBruker Skrevet 3. februar 2013 #2 Skrevet 3. februar 2013 Google it så får du sikkert mange svar Anonym poster: 47c00b08131ca1af6b2194d62c6e8f2f 1
Mann 42 Skrevet 4. februar 2013 #3 Skrevet 4. februar 2013 (endret) Er det noen ulemper med å være varulv i Skyrim? For når man er vampyr så man jo feede, og man blir jo drept hvis man når det siste stadiumet av blodtørst. Noe som kan være ganske stress, ihvertfall hvis du er mye på quester. Så ja, er det noe sånt med varulver? Det er et par. I fht spill progresjon, så får ikke varulver bonus for søvn. Men det betyr bare at du ikke samler XP like fort. Gjør ikke så mye. Og mens du er varulv, så har du ikke tilgang på noen items. Ingen våpen, eliksirer, etc, etc. Men man kan ikke være i dyreham så lenge uten å feede. Jeg brukte varulven noen ganger til å renske bandittreir med. Så lenge man kan ta et par sekunder her og der til å ete hjertene deres (GRRRR!) så kan man ta ganske mye juling, for varulven regenererer kraftig når den eter. Man kan være i hammen så lenge man fortsetter å drepe og ete. Når man slutter med det, så tar det ikke så lang tid før man endrer seg tilbake til menneske. En annen fordel med varulven er at den beveger seg fort. Så hvis man skal et sted som man ikke kan fast travel til så er det ganske greit å gjøre det som ulv. Det er ingen som angriper deg for å være varulv hvis du ikke akkurat er i ulveskikkelse, men du får mange kommentarer om at det lukter våt bikkje, og at du har hår i ørene. Artig. Endret 4. februar 2013 av Mann 42 2
Klaine Skrevet 4. februar 2013 Forfatter #4 Skrevet 4. februar 2013 Det er et par. I fht spill progresjon, så får ikke varulver bonus for søvn. Men det betyr bare at du ikke samler XP like fort. Gjør ikke så mye. Og mens du er varulv, så har du ikke tilgang på noen items. Ingen våpen, eliksirer, etc, etc. Men man kan ikke være i dyreham så lenge uten å feede. Jeg brukte varulven noen ganger til å renske bandittreir med. Så lenge man kan ta et par sekunder her og der til å ete hjertene deres (GRRRR!) så kan man ta ganske mye juling, for varulven regenererer kraftig når den eter. Man kan være i hammen så lenge man fortsetter å drepe og ete. Når man slutter med det, så tar det ikke så lang tid før man endrer seg tilbake til menneske. En annen fordel med varulven er at den beveger seg fort. Så hvis man skal et sted som man ikke kan fast travel til så er det ganske greit å gjøre det som ulv. Det er ingen som angriper deg for å være varulv hvis du ikke akkurat er i ulveskikkelse, men du får mange kommentarer om at det lukter våt bikkje, og at du har hår i ørene. Artig. Ok, dette hjalp mye. Takk for hjelp. Satser på å bli varulv jeg.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå