Gå til innhold

Vondt i leggen når jeg løper.....


Anbefalte innlegg

Skrevet

De siste gangene jeg har løpt på mølla har jeg fått så innmari vondt på innsiden av leggen. Ikke foran, som jeg har skjønt at er greia ved beinhinnebetinnelse? Er det noen som vet hva dette kan være? Det er ikke uutholdelig, så jeg har ikke gått til legen eller noe, men litt plagsomt er det jo. Noen som har opplevd lignende?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Høres ut som påbegynnende beinhinnebetennelse og da skal du stoppe å løpe.

Her kan du lese mer :)

http://www.sportsska...d=plink&id=1086

Æsj æsj æsj - det vil jeg jo ikke ha nå som jeg endelig har kommet igang med løpingen igjen. Jaja, får følge rådene der.

Forresten - tusen takk for svar! Har lagt merke til at ofte har så gode fornuftige svar - takk! :blomst:

Skrevet

Æsj æsj æsj - det vil jeg jo ikke ha nå som jeg endelig har kommet igang med løpingen igjen. Jaja, får følge rådene der.

Forresten - tusen takk for svar! Har lagt merke til at ofte har så gode fornuftige svar - takk! :blomst:

Haha, så lenge de asiatiske hissige genene mine ikke slår til så liker jeg å tro at jeg kan komme med noe fornuftig i blandt :fnise:

Skjønner det er kjipt når en har kommet i gang, men kjipere om en presser seg så vondt blir verre.

Powerwalking, ellipse og sykling er jo fine alternativer mens du rehabilterer leggen. Tøying og gjerne tigerbalsam kan hjelpe å fremskynde helingen :blomst:

Skrevet

Det kan også være stramme muskler. Jeg har periodevis vondt i leggene under og etter trening, men etter jeg begynte å tøye beina grundig er jeg blitt mye bedre. Spesielt vristen (forsiden av foten) er veldig stram. Kan være verd et forsøk :)

Anonym poster: 1f8dd01ae49572e7a06050a79458b9b3

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...