Windy Skrevet 14. mars 2004 #1 Skrevet 14. mars 2004 Jeg vurderer å gå til anskaffelse av et par slike, men må montere de på veggen. På bildet er det ikke lett å se hvordan mulighetene er er for det da den bare sees fra én side. Noen som vil sjekke om det er noe hull eller slikt på baksiden? Vet ikke om jeg orker ta turen ut på Ikea bare for å måtte reise tomhendt derifra igjen.
Gjest gjesta Skrevet 14. mars 2004 #2 Skrevet 14. mars 2004 Det er hull i den kanten som går ned bak, slik at de kan henges på veggen ja.
Laina Skrevet 14. mars 2004 #5 Skrevet 14. mars 2004 "Kan også brukes som f. eks en avishylle montert på veggen." stod det under bildet... Og da går det helt sikkert an å montere den på veggen, ja.
Windy Skrevet 14. mars 2004 Forfatter #6 Skrevet 14. mars 2004 Jaja, jeg bare så ikke noe hull =) Tenker jeg for mye over det så blir jeg usikker.. hehe, greit å vite helt sikkert så jeg ikke må i gang med å lage hull selv
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå