Gå til innhold

Hva var førsteinntrykket ditt av KG?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Bare nysgjerrig :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

Dårlig. Jeg fant ingen morsomme tråder. Det var altfor seriøst, så det gikk et år fra jeg registrerte meg her til jeg begynte å være her

Endret av Testosteron
  • Liker 1
Skrevet

Det har jeg ingen forutsetninger for å huske.

Skrevet

Det har jeg ingen forutsetninger for å huske.

Nei. Det er jo en stund siden 1. januar 1970

Skrevet

mitt første var i 2004/2005 og jeg likte å lese hva andre tenkte om ting...

titet i noen år fordi jeg ikke ville registrere meg. Nettsamfunn var ikke vanlig da.

Skrevet

Visst var det vanlig. Jeg hadde nå vært innom flere fora før jeg kom til KG. Vært på mammaforum fra 1999.

Gjest Raindrops
Skrevet

Jeg var på et ganske lite forum før jeg registrerte meg her, og der ble KG linket til for å gjøre narr av støtt og stadig, så jeg hadde et ganske dårlig førsteinntrykk. Jeg så på det som et kjerringforum fult av irriterende og dumme kvinner.

  • Liker 2
Skrevet

OG jeg merket folk var raske med å svare, tok ikke mange dager.... Det var avgjørende.

Skrevet

Førsteinntrykket mitt var egentlig at dette var en online møteplass for alle Norges feminister. Heldigvis har jeg fått bedre tanker siden den gang!

Skrevet

Husker ikke.

Brukte forumet kun for å stille praktiske spørsmål o.l. i starten, så da fikk jeg egentlig ikke noe inntrykk i det hele tatt ettersom jeg ikke leste andres tråder. Tror ikke det var før etter 2-3 år at jeg begynte å delta mer aktivt i diskusjoner og diverse tråder.

Gjest iMariuz
Skrevet

At det er et bra forum med mange folk med kunnskap om ting jeg lurer på

Skrevet

Jeg forbinder fortsatt KG med Joico, Kanebo og YSL Faux Cils :D Før KG brukte jeg så mye kjipe hår- og hudprodukter.

Da jeg først oppdaget KG ble jeg så overrasket over hvordan enkelte svarte hverandre, og hvor moraliserende folk var. Samtidig ble jeg overveldet over folks hjelpsomhet og engasjement for folk de aldri hadde møtt, som ba om hjelp til et eller annet på nettet:)

Jeg synes det var superspennende, og husker jeg postet alt mulig rart i begynnelsen, og sugde til meg lærdom fra velvære-forumet.

Skrevet

En venninne av meg viste meg "uforglemmelige kommentarer under hyrdestunden" tråden, før det hadde jeg aldri hørt om kvinneguiden en gang.

Registrerte meg, men ble litt skuffet over at ikke alle trådene var like morsomme.. :P

Skrevet

Husker faktisk ikke, men det tok lang tid før jeg turte å registrere meg med brukernavn.

Gjest BabyBlue
Skrevet

Husker faktisk ikke, men det tok lang tid før jeg turte å registrere meg med brukernavn.

Samme her. Folk skremte meg :laugh:

Skrevet

Samme her. Folk skremte meg :laugh:

ja :P folk har en tendens til å være litt bastante i meningene sine på nettet, men da jeg først hadde registrert meg, fant jeg ut at jeg var av samme ulla :laugh:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...