Gjest Katee Skrevet 6. januar 2013 #1 Skrevet 6. januar 2013 Noen som har kjøpt Freya sin Active Underwired sportsbh og kan fortelle hvordan den er i størrelsen? Jeg bruker 70e i mine vanlige bher fra Freya, men er litt i tvil om jeg bør bestille samme størrelse i en sportsbh? Og hvor pleier dere handle Freya-bher (på nettet)?
Stubben Skrevet 8. januar 2013 #2 Skrevet 8. januar 2013 Jeg har denne sportsbhen, og den er helt super! Har ingen vanlige Freya bher,men bruker ca 70F til vanlig. Jeg kjøpte min på Lalina i Oslo og ble da målt, så fikk str 60 GG. Den sitter veldig stramt på, men den holder da også alt på plass:) så vil anbefale å gå ned en str i omkrets, så er du sikker:)
Gjest Valiumsjunkie Skrevet 9. januar 2013 #3 Skrevet 9. januar 2013 Jeg har en sports-BH fra Freya, og jeg var alltid kjempefornøyd med den. Men det er viktig at du får tilpasset den siden det er snakk om ørsmå marginer. Jeg anbefaler ikke å kjøpe slike BH-er på nettet, i og med at det er vanskelig å finne den perfekte størrelsen. Dessuten, et annet VELDIG, VELDIG viktig punkt, er at du støtter de lokale BH-butikkene der du bor. Hvis de blir nedlagt som følge av at "alle" skal kjøpe seg BH på nett, kan ikke du komme i ettertid og klage på at all spisskompetanse forsvinner i hjembyen din.
Gjest Katee Skrevet 9. januar 2013 #4 Skrevet 9. januar 2013 Takk for svar! Jeg ender nok på med å kjøpe den på butikken, som jeg alltid gjør. Liker å få prøve bher og være sikker på at den passer, men noen ganger skulle jeg ønske at man kunne fått skikkelig undertøy litt billigere
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå