Gå til innhold

Tips til catering i Oslo


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vi har såvidt begynt å tenke på hvilket cateringselskap vi burde bruke. Vi skal ha fingermat (tapas / kanapeer el lign) og så 3/4-retters. Det er viktig at de kan være fleksible med menyen.

Hvilke steder har dere eventuelt gode eller dårlige erfaringer med?

Dette er bare noen vi har sett på så langt, kom gjerne med andre forslag!

- Hotel havana (Jan Vardøen)

http://www.hotelhavana.no/?page_id=27

- Kokkcoop

http://www.kokkcoop.no/

- Stuntsquad (Mona Halvorsen)

http://stuntsquad.no/

- Gastro Catering

http://gastrocatering.no/

  • Liker 1
Skrevet

vi skal ha solglimt og håper vi blir fornøyd med de. Liker menyene deres og det passer med vårt tema

Skrevet

vi skal ha solglimt og håper vi blir fornøyd med de. Liker menyene deres og det passer med vårt tema

Solglimt hadde jeg ikke hørt om fra før. Har du smakt maten derfra? Eventuelt prøvesmakt? Jeg synes selv det er vanskelig å skulle velge et sted jeg ikke har prøvd maten fra.

Skrevet

Vi ser på gastrocatering og kreativ catering

Skrevet

Vi ser på gastrocatering og kreativ catering

De to ser vi også på, men kjenner ingen med erfaringer fra dem da. Synes det er litt trygt om man vet at folk er fornøyde liksom, men synes kreativ catering ser veldig bra ut.

Skrevet

De to ser vi også på, men kjenner ingen med erfaringer fra dem da. Synes det er litt trygt om man vet at folk er fornøyde liksom, men synes kreativ catering ser veldig bra ut.

Ei venninne av meg har bestilt tapas fra gastrocatering og var veldig fornøyd. Helt enig i at andres erfaringer er viktige i denne sammenheng, vi har tenkt å be om prøvesmaking ellers blir det uansett en slags blindbestilling synes jeg.

  • 2 uker senere...
Skrevet

Kan anbefale foodoccasion (www.foodoccasion.no), har vært med de på oppdrag tidligere og de lager utrolig god mat.

Skrevet

Vi brukte Essens Catering og var veldig fornøyde med dem. Fikk prøvesmaking og de var svært villige til å tilpasse seg til våre ønsker. De hjelper også med servitører og med hvilke viner som passer til dersom det er ønskelig. Veldig proffe og ikke så gale på pris etter min mening!

http://www.essenscatering.no/

  • 3 år senere...
Skrevet

Vi ser på Essens Catering og Chef Muratti. To vidt forskjellige, men supert å kunne sammenlikne alle rettene på www.cateringo.no. Er det noen andre cateringer i Oslo dere anbefaler nå, litt nyere enn 2013? :-) Vi skal ha sommerbryllup i Oslo.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...