Gå til innhold

Da dere begynte å trene.....


Anbefalte innlegg

AnonymBruker
Skrevet

Hvor mange kilo på stang begynte du med? Gikk det greit med utfall, situps feks? Eller var det blodslit?

Hvor mye er det greit å øke, og hvor ofte?

Tusen takk for svar! :)

Anonym poster: ad4b854e6e77d053ec13e5d102cd5559

Videoannonse
Annonse
AnonymBruker
Skrevet

Begynte med kun stangen for å få inn teknikken, blodslit har det nesten alltid vært etter det. :gjeiper:. Øker med vekter når det begynner å bli litt enklere å løfte dem.

Anonym poster: 83db728b7015e59795f43e09e8961dcc

Skrevet

Haha, klarte ikke stangen engang. Måtte bruke frivekter. Så klarte jeg stangen. Så datt jeg av treningen, og nå klarer jeg ikke stangen engang... igjen.

Gjest Tigress
Skrevet

Byrja med stanga, trur eg, det er lenge sidan. La på snøgt, då, 2,5kg per gong til det stagnerte. Situps gjer eg ikkje (trener ikkje core), og har ikkje gjort på femten år, utfall har eg heller aldri drive med, berre bulgarsk utfall, men der brukar eg berre hantlar.

Gjest Lillesiren
Skrevet

Jeg begynte også bare med stangen..Du har ikke mulighet til å få litt gratis treningsveiledning da på senteret? Ofte kan de hjelpe deg med å sette opp et treningsprogram med vekter tilpasset deg:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...