Tia83 Skrevet 3. januar 2013 #1 Skrevet 3. januar 2013 Jeg har alltid klart trikset å sminke over kviser, men vet at folk får det til. Dele hemmeligheten med meg?
Polymorph Skrevet 3. januar 2013 #2 Skrevet 3. januar 2013 Concealer, lys foundation, så min vanlige farge i foundation tilslutt. Funker hvertfall for meg Lykke til!
AnonymBruker Skrevet 3. januar 2013 #3 Skrevet 3. januar 2013 Du må klappe concealer eller foundationen på kvisen med fingeren etter at du har tatt på foundation i resten av ansiktet. Når du tar på concealer først gnir du den bare av igjen når du tar på foundation. Da jeg hadde kviser tok jeg først på concealer, deretter foundation, og så klappet jeg på foundation direkte på kvisene. Men her må du være nøyen ellers vil du gå rundt med mørke flekker i ansiktene. Foundationen du klapper på skal kun være direkte på kvisen, ikke noe av området rundt. Føler du det blir for mørkt kan du blande i litt concealer, men pass på at det ikke blir for lyst heller. Pass på å bruke hudkrem og foundation av god kvalitet som er beregnet på fet hud, ellers vil alt bare skli av. Anonym poster: 4039b020437161801e5ff6c8b709c164
terri Skrevet 3. januar 2013 #4 Skrevet 3. januar 2013 vil bare legge til at jeg har hatt god erfaring med glo minerals, i den tid jeg slet med fet hud og kviser 1
AnonymBruker Skrevet 3. januar 2013 #5 Skrevet 3. januar 2013 Sjekk denne videoen Anonym poster: 393432e285a79d40f3c791aede30e178
Tia83 Skrevet 6. januar 2013 Forfatter #6 Skrevet 6. januar 2013 Takk for alle tips! Det skal testes ved neste utbrudd:)
Pialill Skrevet 7. januar 2013 #7 Skrevet 7. januar 2013 noen som vet hvor jeg kan få tak i Vichy sin dermablend corrective fundation som blir brukt i videoen her oppe? blir gal av å lete!
Nusseli Skrevet 7. januar 2013 #8 Skrevet 7. januar 2013 Jag rekomenderar Diors foundation, "Forever". Min hy blev bättre med en gång! :-) Du må lägga en conceler som är väldigt kall i färgen (mot det "blå"-vita hållet. Motsattsen till röd)
Tia83 Skrevet 9. januar 2013 Forfatter #9 Skrevet 9. januar 2013 Du må klappe concealer eller foundationen på kvisen med fingeren etter at du har tatt på foundation i resten av ansiktet. Når du tar på concealer først gnir du den bare av igjen når du tar på foundation. Da jeg hadde kviser tok jeg først på concealer, deretter foundation, og så klappet jeg på foundation direkte på kvisene. Men her må du være nøyen ellers vil du gå rundt med mørke flekker i ansiktene. Foundationen du klapper på skal kun være direkte på kvisen, ikke noe av området rundt. Føler du det blir for mørkt kan du blande i litt concealer, men pass på at det ikke blir for lyst heller. Pass på å bruke hudkrem og foundation av god kvalitet som er beregnet på fet hud, ellers vil alt bare skli av. Anonym poster: 4039b020437161801e5ff6c8b709c164 Jeg er som regel ikke plaget med fet hud, men får et par kviser i måneden (typisk på nesen eller på haka). Må jeg har en fuktighetskrem for fet hud for å bruke når jeg har kviser? Du sier du klappet foundation på kvisen, brukte du samme foundation som du bruker i resten av ansiktet? Ser at Hela anbefalte å bruke en lysere foundation.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå