Gjest *-*Pinky*-* Skrevet 11. mars 2004 #1 Skrevet 11. mars 2004 Kan noen hjelp meg med å finne slør som passer til kjolen min? http://www.mcbridals.com/Bridal/carryover/...in_frameset.htm Gå til side 7, den som heter TV2046. visst du klikker på den kan du se to bilder til av den. Har sett litt på slør fra www.glamgal.com å der var mange som var kjempe nydelige, men jeg vet liksom ikke helt hva sort slør som passer til kjolen
Lullu Skrevet 11. mars 2004 #2 Skrevet 11. mars 2004 Vet ikke helt hvor du får kjøpt et slikt et (se f.eks annen tråd), men jeg syntes det sløret som modellen har på seg var lekkert jeg :-) Men kanskje du vil ha et som bare er i ett lag, kort, slik at den fine baksiden av kjolen din også syntes? Selv har jeg lyst på 2 lag, det lengste laget har jeg på i kirken og tar av til festen.
Gjest *-*Pinky*-* Skrevet 11. mars 2004 #3 Skrevet 11. mars 2004 Er ikke helt sikker på hvordan jeg vil ha det, men jeg tror(er ganske sikker) på at jeg vil ha ivertfall 2lags for jeg vil ha slik at jeg kan ha ett lag forran ansiktet...Visst du forstår hva jeg mener, å såå vil jeg ha noe perle mønster på eller noe sånnt
frosken Skrevet 11. mars 2004 #4 Skrevet 11. mars 2004 Var det ikke rhinstener på kjolen? Det er slør som har slike stener på. Tror jeg heller ville hatt det enn perler.
HanneB Skrevet 12. mars 2004 #5 Skrevet 12. mars 2004 Var på Brudekjolen i går og de hadde mange slør som var pyntet med forskjellige stener/perler og noen med blomster også . De var kjempefine og kostet rundt 2000,- ++ ettersom hvor mye pynt det var på de.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå