Gjest Anonymous Skrevet 11. mars 2004 #1 Skrevet 11. mars 2004 Har lyst til å få litt eksperthjelp til hva som kler meg av klær, sminke, frisyre osv. Er lei av det samme, gamle utseendet mitt og har lyst til å fornye meg litt. Har tenkt litt på å få en fargeanalyse eller noe lignende, men er det noen her som har noen å anbefale som driver med dette? Helst i Bergen eller Oslo.
Cola Girl Skrevet 11. mars 2004 #2 Skrevet 11. mars 2004 Har ingen erfaring med disse selv, men noterte meg adressene i forbindelse med et sånt spørsmål på et annet forum en gang: www.bliny.no http://www.brudogbliny.no/bli_ny.htm
Orthia Skrevet 11. mars 2004 #3 Skrevet 11. mars 2004 Color Me Beautiful har jeg brukt, og vært meget fornøyd. De holder til i Lille Grensen evt. Pilestredet i Oslo. De har fargeanalyse, frisører, stilkonsulenter, personal shopper, sminkører osv.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå