skruf Skrevet 25. desember 2012 #1 Skrevet 25. desember 2012 Aner ikke om det poster dette på rikitg plass... Men; fikk til jul sånn skrift man kan lime direkte på veggen..... Hvordan gjør man det? Limer det bare rett på eller bør man vaske veggen først? Og kan man bruke det på panelvegger? Har ikke sånn fra før, da det egentlig ikke er helt min greie, men må nesten henge det opp siden det var gave fra noen som er innom her regelmessig.......
Gjest Blomst83 Skrevet 25. desember 2012 #2 Skrevet 25. desember 2012 Jeg har aldri vaska veggen først. Ang panel kan jeg ikke svare på.
Kosemose Skrevet 25. desember 2012 #3 Skrevet 25. desember 2012 Aner ikke om det poster dette på rikitg plass... Men; fikk til jul sånn skrift man kan lime direkte på veggen..... Hvordan gjør man det? Limer det bare rett på eller bør man vaske veggen først? Og kan man bruke det på panelvegger? Har ikke sånn fra før, da det egentlig ikke er helt min greie, men må nesten henge det opp siden det var gave fra noen som er innom her regelmessig....... Litt OT, men syns det er på grensen til dårlig gjort å gi bort en sånn gave til noen som ikke har ettertrykkelig ønsket seg det. I mine øyne er det en ganske stor og personlig ting å skulle feste noe sånt til veggen, og selv om ejg er høflig og redd for å såre så hadde jeg aldri latt meg presse av høflighetshensyn til å feste en sånn gave på veggen. Beklager avsporing fra det du spør om, men måtte bare si det 2
skruf Skrevet 25. desember 2012 Forfatter #4 Skrevet 25. desember 2012 Litt OT, men syns det er på grensen til dårlig gjort å gi bort en sånn gave til noen som ikke har ettertrykkelig ønsket seg det. I mine øyne er det en ganske stor og personlig ting å skulle feste noe sånt til veggen, og selv om ejg er høflig og redd for å såre så hadde jeg aldri latt meg presse av høflighetshensyn til å feste en sånn gave på veggen. Beklager avsporing fra det du spør om, men måtte bare si det Jeg tenkte å putte det på veggen på et gjesterom........vil aldri ha noe sånt på stueveggen f.eks:)
orgus Skrevet 25. desember 2012 #5 Skrevet 25. desember 2012 Du kan jo bruke litt kraftig dobbeltsidig tape, om ikke bokstavene er tunge. Både det og lim kan benyttes på panel. Vask gjerne med en klut med lite vann, siden kjemikalier gjør at limet ikke fester seg på veggen.
Batteri Skrevet 25. desember 2012 #6 Skrevet 25. desember 2012 Aldri i verden om jeg hadde "installert" en gave jeg egentlig ikke likte bare fordi de jeg fikk den av var innom ofte.
skruf Skrevet 25. desember 2012 Forfatter #7 Skrevet 25. desember 2012 Aldri i verden om jeg hadde "installert" en gave jeg egentlig ikke likte bare fordi de jeg fikk den av var innom ofte. Tenker at det blir litt greit å ha den på gjesterommet jeg:)
Trivia Skrevet 25. desember 2012 #8 Skrevet 25. desember 2012 Aldri i verden om jeg hadde "installert" en gave jeg egentlig ikke likte bare fordi de jeg fikk den av var innom ofte. Jeg hadde nok strukket meg ganske langt om en slik gave kom fra svigermor Alt for å unngå dårlig stemnning.
Kosemose Skrevet 25. desember 2012 #10 Skrevet 25. desember 2012 Hva står det da? Jeg gjetter på "HOME" eller "LOVE" eller "CARPE DIEM" eller et lite husdikt ala "Hjem er der hjertet bor" Å ha den på gjesterommet var lurt. Da kan du si til den glade giver at du vil gi gjestene det beste. Bare ikke det mistolkes og du får enda en veggdekor til stua som en føgle av det
skruf Skrevet 25. desember 2012 Forfatter #11 Skrevet 25. desember 2012 Det står en sangstrofe; Og når dyna varmar rundt oss båe to skal eg kviskra i øyret ditt og svara på koffår du er den finast eg veit 1
skruf Skrevet 25. desember 2012 Forfatter #13 Skrevet 25. desember 2012 Kanskje jeg burde hatt den på soverommet vårt selv, men det er ganske stort, så vet ikke om det er plass over senga
Kosemose Skrevet 25. desember 2012 #14 Skrevet 25. desember 2012 Det står en sangstrofe; Og når dyna varmar rundt oss båe to skal eg kviskra i øyret ditt og svara på koffår du er den finast eg veit Passer bra på gjesterommet da
Gjest Erm Skrevet 25. desember 2012 #15 Skrevet 25. desember 2012 Lim det på en plate som du tar fram hver gang giveren kommer på besøk. 2
skruf Skrevet 25. desember 2012 Forfatter #16 Skrevet 25. desember 2012 Hellbillies! Sangen er forsåvidt fin:)
skruf Skrevet 25. desember 2012 Forfatter #17 Skrevet 25. desember 2012 Mulig det er bare meg, og vil for alt i verden ikke såre noen som liker sånt, men jeg synes det er litt småharry, dessuten tror jeg veldig mange har sånt nå..........også er deg som sagt ikke helt min stil:)
Gjest Erm Skrevet 25. desember 2012 #18 Skrevet 25. desember 2012 Passer bra på gjesterommet da Kjedelig å være singel gjest, da, og ille hvis man har kjærlighetssorg i tillegg.
Kosemose Skrevet 25. desember 2012 #19 Skrevet 25. desember 2012 Kjedelig å være singel gjest, da, og ille hvis man har kjærlighetssorg i tillegg. Uffja, likte forslaget ditt om en plate som kan tas fram når giveren kommer
orgus Skrevet 25. desember 2012 #20 Skrevet 25. desember 2012 Mulig det er bare meg, og vil for alt i verden ikke såre noen som liker sånt, men jeg synes det er litt småharry, dessuten tror jeg veldig mange har sånt nå..........også er deg som sagt ikke helt min stil:) Noe av greia til at jeg er litt mot det, er at folk som liker det gjerne ikke bare har en..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå