-ida- Skrevet 10. mars 2004 #1 Skrevet 10. mars 2004 Hvor får jeg tak i smoking til en liten gutt som er ca 2 år når vi gifter oss. men han vokser jo så fort så jeg må nok gå et sted hvor jeg kan få det på ganske kort tid, så jeg vet str. Jeg vil kjøpe, ikke leie tror jeg, og ikke så altfor dyrt. Noen som vet, eller som skal ha brudesvenner selv.
MariM Skrevet 10. mars 2004 #2 Skrevet 10. mars 2004 Har du sjekket her: http://www.lisenett.no/brudesvenn.shtml
*Lene* Skrevet 11. mars 2004 #3 Skrevet 11. mars 2004 Min sønn skal være brudesvenn! Han er 10 år da! Men vi leier! Koster oss 700,- Når skal han ellers bruke sjaketten? Gadd ikke kjøpe til han! På stedet vi leier tilpasser de, syr inn eller ut etc! Ville nok leid var jeg deg! (men det er jeg jo ikke da.. )
sommerbrud04 Skrevet 11. mars 2004 #4 Skrevet 11. mars 2004 nevøen vår skal være brudesvenn. Han er nesten 3 år når vi gifter oss. Har tenkt å leie sjakett, koster mellom 800-1000. De kommer jo ikke til å få brukt for det så mye etterpå. Vokser jo utav det så fort! Vi skal ha brudepike også, men henne kjøper vi kjole til. Det var faktisk billigere å kjøpe enn å leie (på en annen butikk enn brudesalongen da)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå