Gå til innhold

Brudesvenn


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvor får jeg tak i smoking til en liten gutt som er ca 2 år når vi gifter oss. men han vokser jo så fort så jeg må nok gå et sted hvor jeg kan få det på ganske kort tid, så jeg vet str. Jeg vil kjøpe, ikke leie tror jeg, og ikke så altfor dyrt. Noen som vet, eller som skal ha brudesvenner selv.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Min sønn skal være brudesvenn! Han er 10 år da! Men vi leier! Koster oss 700,- Når skal han ellers bruke sjaketten? Gadd ikke kjøpe til han! På stedet vi leier tilpasser de, syr inn eller ut etc! Ville nok leid var jeg deg! (men det er jeg jo ikke da.. :ler: )

Skrevet

nevøen vår skal være brudesvenn. Han er nesten 3 år når vi gifter oss. Har tenkt å leie sjakett, koster mellom 800-1000. De kommer jo ikke til å få brukt for det så mye etterpå. Vokser jo utav det så fort!

Vi skal ha brudepike også, men henne kjøper vi kjole til. Det var faktisk billigere å kjøpe enn å leie (på en annen butikk enn brudesalongen da) :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...