studiespesssøker Skrevet 22. desember 2012 #1 Skrevet 22. desember 2012 Hei! Jeg planlegger å bleke håret mitt til en nokså kald blondfarge for aller første gang. I den anledning lurte jeg på om noen kunne anbefale en god frisør som de selv er fornøyd med når det gjelder bleking av hår. Håret mitt er brunt, langt og slitesterkt hvis det er av betydning. Bor i Tromsø, og godtar alle prisklasser. Om dere har eventuelle tips så skriv gjerne navn på både salong OG frisør :-) Takk på forhånd! :-)
Professor Orm Skrevet 22. desember 2012 #2 Skrevet 22. desember 2012 Synd du ikke bor ikke i Kristiansand, hadde hatt den perfekte kandidat. Lykke til, ikke ta til takke med mindre enn det beste!
studiespesssøker Skrevet 22. desember 2012 Forfatter #3 Skrevet 22. desember 2012 Synd du ikke bor ikke i Kristiansand, hadde hatt den perfekte kandidat. Lykke til, ikke ta til takke med mindre enn det beste! Skal faktisk en tur til Kristiansand! Hva heter denne frisøren? :D
Professor Orm Skrevet 22. desember 2012 #4 Skrevet 22. desember 2012 Skal faktisk en tur til Kristiansand! Hva heter denne frisøren? :D OMG! Sandra. Jobber på A-salong på et lite kjøpesenter som heter Sandens. Det ligger i Markensgate, hovedgata i sentrum. Du kommer til å finne det. http://www.amfi.no/kjopesentre/sandens/butikker1/a-salong/ Det kan hende det er lurt å bestille time. Hun skulle visst jobbe ettermiddag/kveld i romjulen tror jeg. Hvis du drar dit, må du fortelle åssen det ble!
studiespesssøker Skrevet 23. desember 2012 Forfatter #5 Skrevet 23. desember 2012 OMG! Sandra. Jobber på A-salong på et lite kjøpesenter som heter Sandens. Det ligger i Markensgate, hovedgata i sentrum. Du kommer til å finne det. http://www.amfi.no/k...kker1/a-salong/ Det kan hende det er lurt å bestille time. Hun skulle visst jobbe ettermiddag/kveld i romjulen tror jeg. Hvis du drar dit, må du fortelle åssen det ble! Skal sjekke henne! Vet du om hun er flink med kaldbleking? Tusen takk for svar forresten!
Professor Orm Skrevet 23. desember 2012 #6 Skrevet 23. desember 2012 Skal sjekke henne! Vet du om hun er flink med kaldbleking? Tusen takk for svar forresten! Så vidt jeg vet er hun flink på alt, føler alltid hun farger hår når jeg popper innom. Hvis du vil, kan jeg spørre henne om det hvis jeg rekker det før du skal hit, skal nok en tur til henne i romjula. Skulle bare mangle at ikke jeg svarte, det er jo vinn-vinn
Professor Orm Skrevet 1. januar 2013 #7 Skrevet 1. januar 2013 Skal sjekke henne! Vet du om hun er flink med kaldbleking? Tusen takk for svar forresten! Spurte henne om kaldbleking, og det skulle ikke være noe problem. Jeg visste det egentlig, men nå har hun bekreftet det selv også. Du må fortelle åssen det gikk om du drar dit. Igjen, jeg ville gjort det, uten tvil.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå