Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvor mange blir dere på julaften? :)

Vi skal på hytta til mormor, der blir vi 11 stykker.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Skal være hjemme. Vi blir fire.

Samboer, meg, mamma + mann.

Skrevet

Håper alle her på KG får en flott og koselig jul! :)

  • Liker 1
Gjest badeand1
Skrevet

Det samme til deg Heidiv. :)

Vi blir tre stk.

Skrevet

Håper alle her på KG får en flott og koselig jul! :)

I like måte :)

Anonym poster: 6cb82cb6f6e2701c0519faa2ea079ec4

Skrevet

Foreldre, søsken, tanta til pappa, samboer og sønn :)

tilsammen 8 stk :)

Skrevet

Vi blir fem.

Meg, min mor, brodern, bestemor og tante.

Skrevet

Skal være hjemme hos oss og blir 8 stk. Mamma, pappa, lillebror, svigermor, svigerfar, svoger, samboer og meg :)!

Skrevet

Vi er vanligvis mange fler, men i år blir vi bare 5 stk, kanskje det dukker opp en 6. person utover kvelden. Meg, mamma, stefar, bror, søster til stefar og kanskje sønn til stefar.

Skrevet

Vi blir 5. Svigermor og svigerfar, bestefar til mannen, mannen og meg (i fjor var vi 11, så det blir mye roligere i år. selv liker jeg når det er mange :) )

Skrevet

Vi blir 6; meg og bruttern, mamma og pappa, og bestemor og bestefar. Gleder meg :laugh:

Skrevet

Hm..

Vi blir mamma, pappa, mormor, tante, storebror, samboer til storebror, lillebror, meg, min samboer og hans datter. Og en tante som ikke har det så greit. 11 blir vi da. Så blir det totalt 4 hunder.

Vi har også invitert moren til dattern til samboeren min, men hun ønsket ikke å komme(forstår det, da hun aldri har møtt min familie). Mine foreldre har sagt til samboeren min at hans foreldre er hjertlig velkommen, men han ønsker ikke å feire med dem. Hos mamma og pappa er egentlig alle velkommen til en hver tid :) Jeg syns det er koselig, spesielt i julen. De inviterer alltid familien til samboeren til broren min også. De ser selvsagt helst at de får beskjed om noen finner ut at de vil komme, men alle er velkommen til å ombestemme seg helt frem til middagen serveres klokken 17.

Skrevet

Meg, søster, mamma og pappa :) Synes egentlig det er nok, jeg ;)

Skrevet

Vi blir fem. Meg, kona og tre katter :rodmer:

Skrevet

Vi blir 15... Hjemme, steke ribbe til så mange for første gang.. Skrekk og gru!! :P

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...