Gå til innhold

øyenbryn - vokser de ut igjen?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har hatt min øyenbrynstabbe hvor jeg dessverre tok altfor mye og de ble for tynne. nå vil jeg ha dem større, men det ser ikke ut til at vokse ut igjen. Vokser øyenbrynene ikke ut igjen i det hele tatt eller tar det bare laaang tid?

Anonym poster: 19b3e565c593d696c5ccba6a91563ccc

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Tror det er veldig forskjellig. Mine vokser ut igjen, og ganske raskt. Men jeg har kraftige svarte øyenbryn da. Eneste er at der det er tynnest ytterst, ser det ut som det er sluttet å komme nytt hår.

Etter en gang med napping, burde vel hårene komme tilbake.

Skrevet

Napper man ofte kan visst områdene man napper i bli ganske tynnhårede etter hvert - men har du bare nappet feil én gang tror jeg da at alle hårene skal komme ut igjen, det tar bare litt tid. Får krysse fingrene for det, i hvert fall ;)

Skrevet

Jeg hadde veldig tynne øyenbryn i januar, vet ikke når jeg innså det men plutselig falt det meg inn at jeg skulle la de vokse ut. Lot være å nappe der jeg ville ha mer bryn, så ikke helt bra ut til tider men nå har de vokst ut og er akkurat slik jeg vil ha det. Tok nok et par måneder men sånn er det når man har nappet feil i flere år.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Opprett en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...