awesome. Skrevet 28. november 2012 #1 Skrevet 28. november 2012 Hei, noen som har erfaring med jeans fra Dr.Denim? Har lest mye positivt om de på nettet, og vurderer å investere i en. Er de veldig strechy? Synes skinny jeans sitter bedre på meg som det er mye strech i de. Hvordan er de i størrelsen?
antibac Skrevet 28. november 2012 #2 Skrevet 28. november 2012 Jeg ELSKER Dr. Denim. Har nå 3 par, skal kjøpe nr 4 snart. De er SYKT stretchy, du må ned ihvertfall én størrelse. Jeg bruker til vanlig M/L, men måtte ned i S/XS. Ei venninne som til vanlig er S/M, kjøpte M, og hennes har viet seg ut en del i vask.
Ambivalent Skrevet 28. november 2012 #3 Skrevet 28. november 2012 Veeeldig stretchy, men bruker min vanlige størrelse i disse. Kunne sikkert gått ned en størrelse. Tynne, men gode. Som å ha på seg tights. Tror jeg har typ fem stykker av denne, men den med høyt liv (plenty) er min favoritt.
awesome. Skrevet 28. november 2012 Forfatter #4 Skrevet 28. november 2012 Tusen takk for svar. Blir nok en ny bukse på meg!
AnonymBruker Skrevet 28. november 2012 #5 Skrevet 28. november 2012 Jeg BOR i min dr.denim bukse. Det mest behagelige plagget jeg noen gang har kjøpt(som i tillegg kan bruke i offentligheten). Må nok kjøpe ny snart. Digg at de er såpass billige også. Anonym poster: 3f79d4bdd2fff7ae4b72ee4f63a3ac3b
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå