Vulpes Skrevet 27. november 2012 #1 Skrevet 27. november 2012 Fikk nettop et par pumps i posten fra Brandos. De passer fint i bredden, og jeg er redd for at om jeg går ned en størrelse blir de for trange foran, ettersom jeg har litt «andeføtter». Men de er dessverre litt for lange, såpass at jeg kan stikke en pekefinger ned bak hælen min når skoene er på. Ser nå på Brandos at skoene er utsolgt... Så må jeg bare returnere dem og det er det, eller er det håp? Finnes det noen innleggssåler man kan legge bak hælen, som ser ok ut?
Zakuro Skrevet 27. november 2012 #2 Skrevet 27. november 2012 Jeg har dette problemet selv, men det er fordi jeg har så små føtter og jeg får 2 fingre bak helen i 36:P Men prøv med såler og en sånn kippekappe(eller hva det nå heter. Er en sånn mini-såle du legger bakom helen din for å få litt fyllmasse bak så de ikke glipper så lett). Noen sverger også til å ta på sånn compeed-plaster på helen, de tykke vettu, for å fylle i:P Noen sverger til dobbelt sidig tape.
Wonders Skrevet 27. november 2012 #3 Skrevet 27. november 2012 om de er spisse, legg bomull i tuppen. Ellers kan man legge i halvsåle på tåballen, og få demping samtidig. Alle typer av disse sålene er gode. Er du ikke flink med skohorn anbefaler jeg ikke å klistre på en helekappe bak i skoen da du bare vi tråkke ned den.
Vulpes Skrevet 27. november 2012 Forfatter #4 Skrevet 27. november 2012 Takk for tips! Har et par halvsåler liggende faktisk, så det skal prøves. Håper bare ikke at det fører til at det blir for trangt foran. Skal også teste bomull i tuppen og eventuelt kippekapper om ikke disse andre alternativene fungerer. Ser at de selger kippekapper på ØkonomiSko
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå