hufsa! Skrevet 25. november 2012 #1 Skrevet 25. november 2012 Heia,bor som sagt laangt unna noe Mac butikker så til dere som har denne hjemme,kan dere hjelpe meg med å finne den mørke brune som er nr 10 i paletten i Mac? mulig noen sitter med den fargen i Mac.Mac er jo de beste øyenskyggene i mine øyne og vil gjerne ha den.Trenger ikke være helt lik men vet noen sånn ca så hyl gjerne ut.
Gjest Gjest Skrevet 25. november 2012 #2 Skrevet 25. november 2012 er det ikke den som heter Brun du mener?
hufsa! Skrevet 25. november 2012 Forfatter #3 Skrevet 25. november 2012 Sikkert det om nr 10 heter det,har kasta oversikten,kommer en lilla etter så en mørk grønn til slutt.
AnonymBruker Skrevet 25. november 2012 #4 Skrevet 25. november 2012 er det ikke den som heter Brun du mener? Jeg tror du har misforstått. Hun lurer på om noen har et forslag til en MAC-skygge som ligner på nr 4 fra venstre her. MAC Brun er vel litt for mørk. Har du prøvd de matte skyggene fra MAC, ts? De er virkelig ikke verdt prisen (selv om de skimrende skyggene deres er veldig gode), slik jeg ser det. Sleek sine er så mye bedre at det nesten er latterlig. Anonym poster: c7c0684e0b61defd31d30c1a93dc325f
Cathrine88 Skrevet 25. november 2012 #5 Skrevet 25. november 2012 Sikkert det om nr 10 heter det,har kasta oversikten,kommer en lilla etter så en mørk grønn til slutt. Hun mener nok Brun fra MAC. Jeg har ikke Sleek-paletten, men for meg ser det ut som en litt varm brunfarge? Du kan sjekke MAC-skyggene Corduroy og Brown Down.
hufsa! Skrevet 25. november 2012 Forfatter #6 Skrevet 25. november 2012 hei igjen,ser jeg har skrevet detta litt forvirrende.Jeg har den paletten til Sleek og liker den brunfargen som er nr 10 i paletten! Vil gjerne ha den i merket Mac om noen sitter hjemme både med Sleek palettet og kansje en Mac skygge som er ganke like den så vil jeg vite hva den heter.Har mange matte Mac skygger bla annet Brown Down,kjempefin og god.Men den i palettet er mye mørkere og heller mere mot rødt om jeg kan si det..Så da prøver mi igjen,noen som har eller vet?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå