Gjest *kokos* Skrevet 12. november 2012 #1 Skrevet 12. november 2012 Jeg har økt grønnsaksinntaket ganske markant de siste dagene. Føler meg oppblåst og rar,men ikke dårlig,i magen. Vil dette roe seg,eller er det sånn det er å spise sunt? Har hatt et okei kosthold før også,det er bare mengden grønt jeg har dobla/tripla.
AnonymBruker Skrevet 12. november 2012 #2 Skrevet 12. november 2012 Det er normalt at kroppen reagerer på et økt inntakt av fiber, ja. Det går seg til etter hvert. Ingen vits i å overdrive grønnsaksspisingen heller da. Massevis av erter f.eks. er sikkert greiest når du er alene etterpå! Anonym poster: 3b631f1a03a9ee1b5566565ab299e2bd
Gjest *kokos* Skrevet 13. november 2012 #3 Skrevet 13. november 2012 Ja, erter og kål er jeg forsiktig med. Har hovedsaklig spist mer gulrot,blomkål og brokkoli,det er det jeg liker best. Da får jeg bare holde ut og satse på at det går seg til!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå