latterbox Skrevet 4. november 2012 #1 Skrevet 4. november 2012 Min mor har spurt meg om å skrive en julegaveliste så fort som mulig pga. praktiske årsaker. Nå skal det sises at hun og familien nesten ikke kan kjøpe en gave som ikke står på en liste og jeg har både jul og bursdag og flere i familein som skal kjøpe til meg så føler alltid jeg må komme med en lang liste så de har litt å velge i. Å det er en utfordring hvert år siden jeg ofte ønsker meg penger til støre ting elelr ting som du bare kjøper på nett. Dette har jeg kommet på til nå Turkis pengebok fra Morris (vanlig størrelse) Ugle forkle fra Åhlens Nattbokse CD: Vamp Gavekort på klær hva ønsker du deg?
Rubies_ Skrevet 4. november 2012 #2 Skrevet 4. november 2012 Gaver kjøpt hos organisasjoner som gir pengene til veldedighet. Særlig ønsker jeg at noen skal kjøpe meg hettegensere og ting fra Dyrebeskyttelsen. IQ-leker til hunden Digital kjøkkenvekt Kule cupcakesformer Stilige konditorfarger Toalettmappe Gavekort på Foto Knudsen eller andre fotobutikker Sokker med prikker og fine farger Dype, litt større middagsskåler Ny stavmixer Skjerf Planter, særlig kaktuser Det er det jeg kommer på i farten.
Puserjenta Skrevet 4. november 2012 #3 Skrevet 4. november 2012 Ansiktrens fra decleor Md formulations face og body scrub Abb på blad Lykter fra bohus Putetrekk iTunes gavekort Tynne ullsokker Hjemmestrikket baggy lue Genser fra vila Hårkur Nattkrem Det jeg kommer på i farta
latterbox Skrevet 25. november 2012 Forfatter #4 Skrevet 25. november 2012 jøss takk for mange gode svar
Paprica Skrevet 25. november 2012 #5 Skrevet 25. november 2012 Jeg har også laget en lang liste i år, her er noen av mine: hårolje fra Body Shop ullsokker øredobber notatbøker noen navngitte romaner fra en forfatter jeg liker (kan gjerne være brukt eller pocket) noen navngitte kopper fra en interiørbutikk jeg liker samme, bare bestikkdeler bakeboller skjerf bordlampe skibukse pizzabrett grytekluter pepperkvern duftlys
latterbox Skrevet 25. november 2012 Forfatter #6 Skrevet 25. november 2012 virker som det er intriør, klær, praktiske ting til hjemme og hygene produkter som går mye igjen her. Vil det si at det er sikre ting også å GI i gave?
Gjest Bartenina Skrevet 28. november 2012 #7 Skrevet 28. november 2012 virker som det er intriør, klær, praktiske ting til hjemme og hygene produkter som går mye igjen her. Vil det si at det er sikre ting også å GI i gave? Det er tommelfingerregelen min i allefall :-) Min liste, kanskje noe ambisiøs: FINE løpesko Kompresjonstights og -strømper Sminke i alle former, men ikke sånn H&M-sminke Fine sofaputer Duker Gavekort på massasje/spa Klær Pynteting til leiligheten, eks lysfat, lys o.l. Hårkur Stereo til bil Smykkestativ evt fine bokser å oppbevare de i Gode bøker Gode Blurayer Stor kasserolle En tur til syden Hmm, trodde jeg ønsket meg mer... hadde bursdag for en mnd siden, sikkert derfor jeg kommer på bare svada
estrella Skrevet 29. november 2012 #8 Skrevet 29. november 2012 virker som det er intriør, klær, praktiske ting til hjemme og hygene produkter som går mye igjen her. Vil det si at det er sikre ting også å GI i gave? Vær forsiktig med å gi interiørting hvis du ikke kjenner mottaker veldig godt. Du kan ende opp med å gi dem noe de absolutt ikke vil ha fremme . Jeg pleier ikke å gi interiørting eller klær til folk jeg ikke vet hva vil ha av disse tingene. Da er det bedre å gi praktiske ting som du sier eller til og med spiselige ting. Hygieneprodukter går fint hvis du kjenner personene, dumt å gi et kostbart kremsett og så tåler ikke mottaker det som er i dem o.l ^^ Bare tips fra min side =)
Rubies_ Skrevet 29. november 2012 #9 Skrevet 29. november 2012 virker som det er intriør, klær, praktiske ting til hjemme og hygene produkter som går mye igjen her. Vil det si at det er sikre ting også å GI i gave? Jeg syns interiørting, klær, praktiske ting til hjemmet og hygieneprodukter er flotte julegaver. Men uansett hva det er man kjøper av disse tingene, er det viktig at man kjenner personen som får det, og vet sånn ca. hva personen liker/trenger
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå