grinchen Skrevet 25. oktober 2012 #1 Skrevet 25. oktober 2012 Hva tenker dere vis naboen anlegger et krokodillebasseng i hagen sin???
Gjest Stronger Skrevet 25. oktober 2012 #2 Skrevet 25. oktober 2012 Hahahaha.. et krokodillebasseng? Jeg tenker at han er splitter pine gal.
Gjest Chin Skrevet 25. oktober 2012 #3 Skrevet 25. oktober 2012 Hadde det vært sikret skikkelig, så kjør på. Er ville alligatorer her jeg bor, så bryr meg ikke nevneverdig.
Jefferson Skrevet 26. oktober 2012 #4 Skrevet 26. oktober 2012 Vel, det må han jo få ha, men tror du han faktisk har tenkt å ha krokodiller oppi der?
Lutetium 71 Skrevet 27. oktober 2012 #5 Skrevet 27. oktober 2012 Hva tenker dere vis naboen anlegger et krokodillebasseng i hagen sin??? Jeg tenker at han vil få problemer med direktoratet for naturforvaltning, om han fyller det med det han har tenkt å fylle det med.
sauen87 Skrevet 28. oktober 2012 #6 Skrevet 28. oktober 2012 Tenker at myndighetene nok fort kommer inn i bildet her...
Gjest Erm Skrevet 28. oktober 2012 #7 Skrevet 28. oktober 2012 Jeg hadde sikret meg en krokodille før jeg ringte Mattilsynet og meldte han for ulovlig husdyrhold. Krokodille skal være godt på smak, så da hadde jeg hatt middagsmat i lange tider framover. En krokodille kan vel komme opp i et tonn i vekt, så da hadde jeg nok måttet lage meg et fryserom for å få plass, men det er ikke noe problem for jeg er veldig rik og nevenyttig. Så det er hva jeg ville ha gjort. Andre får gjøre det de føler er riktig for seg.
Gjest BM2 Skrevet 28. oktober 2012 #8 Skrevet 28. oktober 2012 Hva tenker dere vis naboen anlegger et krokodillebasseng i hagen sin??? Aat han bør ta et kurs i georgrafi og klima, så fremt dette er i Norge. 1
Gjest BM2 Skrevet 28. oktober 2012 #9 Skrevet 28. oktober 2012 Jeg hadde sikret meg en krokodille før jeg ringte Mattilsynet og meldte han for ulovlig husdyrhold. Krokodille skal være godt på smak, så da hadde jeg hatt middagsmat i lange tider framover. En krokodille kan vel komme opp i et tonn i vekt, så da hadde jeg nok måttet lage meg et fryserom for å få plass, men det er ikke noe problem for jeg er veldig rik og nevenyttig. Så det er hva jeg ville ha gjort. Andre får gjøre det de føler er riktig for seg. Faktisk ikke. De er helt smakløse. Det er sausen som setter smaken, så du trenger en god kokk for å få et godt måltid.
Gjest Erm Skrevet 28. oktober 2012 #10 Skrevet 28. oktober 2012 Faktisk ikke. De er helt smakløse. Det er sausen som setter smaken, så du trenger en god kokk for å få et godt måltid. Det blir det samme som kylling, da. Det smaker heller ikke noe. Jeg skal nok få brukt opp krokodillen. Jeg kan gi noe til katten også.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå