hallingbrud Skrevet 23. februar 2004 #1 Skrevet 23. februar 2004 Vet noen om et sted man kan lære vals i Tromsø? Jeg ser ikke helt hensikten med å melde seg på et halvtårs-kurs i selskapsdans... Vi trenger jo bare å lære vals. Finnes det noen tromsøværinger her som kan komme med noen tips?
frosken Skrevet 23. februar 2004 #2 Skrevet 23. februar 2004 Hva med å kontakte en danseskole og høre om en instruktør kan ta noen privattimer med dere? (har ikke peiling på hva det vil koste...)
Lotte20 Skrevet 24. februar 2004 #3 Skrevet 24. februar 2004 Ring Tromsø Swingklubb - Topprockeran. De kan dette !! Da får man privattimer, og slipper å gå på kurs sammen med masse andre folk i månedsvis. Bare send meg en PM hvis du vil at jeg skal hjelpe deg å få tak i de.
hallingbrud Skrevet 24. februar 2004 Forfatter #4 Skrevet 24. februar 2004 Tusen takk, Lotte! Du er en knupp! Jeg har allerede sendte swingklubben en mail.
Lotte20 Skrevet 26. februar 2004 #5 Skrevet 26. februar 2004 Jeg var telefonvakt i swingklubben da jeg bodde i Tromsø
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå