Haley Skrevet 3. september 2012 #1 Skrevet 3. september 2012 Hvor mye koster en grei symaskin (ikke for avansert, men gjerne litt mer enn helt basic), og hva bør man se etter når man skal kjøpe symaskin? Noen spesielle merker som anbefales?
Gjest Sophie Magdalene Skrevet 3. september 2012 #2 Skrevet 3. september 2012 Jeg har Janome symaskin og den er kjempegod. Min er nær 10 år og jeg har aldri hatt problemer med den og jeg syr mye.
AnonymBruker Skrevet 3. september 2012 #3 Skrevet 3. september 2012 Hva man bør se etter kommer an på hva slags maskin man ønsker å kjøpe og hva man skal bruke den til. Da jeg skulle kjøpe symaskin var jeg ganske nybegynner, så så etter en maskin som var relativt rimelig, men som hadde såpass mange funksjoner at jeg ikke kom til å måtte bytte den ut selv om jeg lærte meg en del søm. Jeg endte opp med en Janome til rundt 3500, og føler den oppfyller alle mine behov selv om jeg nå er mye flinkere enn da jeg startet. Det er mange merker som er kjent for å ha gode maskiner; Janome, Pfaff, Singer, Elna, Husqvarna blant annet. Anonym poster: afd91539de8dbe711c478e5e5bf2165a
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå