Gå til innhold

Karpathos


Gjest anonym

Anbefalte innlegg

Jeg skal visst til Karpathos i sommer.....

Noen som har vært der? Hva kan man gjøre, hva bør man gjøre og hva bør man ikke gjøre?

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Fortsetter under...

Må nok ofre litt for mann og barn....

Skulle helst vært hjemme, men jeg kan ikke sende dem aleine heller, dette skal jo være for at jeg skal slippe unna bryllupsreisen.... :oops:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Annonse

...og jeg som bare maser og maser om å få en bryllupsreise. 3,5 år siden vi ga hverandre løftene - men noen reise har vi ikke fått til enda... :o :-?

Ellers var vi på Karpathos sommer -97. Dengang var det ingenting å finne på, dårlig mat ( vi syntes det smakte likt på alle restaurantene... :-( )og ellers lite spennende. Vi kjørte rundt på øya med scootere, det var vel det mest spennende vi fant på. Det eneste som virkelig var flott var båtturen til en fjell-landsby som var bygd på en veldig spesiell måte. (..husker ikke hva det het... :oops: )

Men, jeg har hørt at det har blitt bedre de siste årene,da... :-)

God tur, og gi oss referat!

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Gjest Anonymous

Var der for to år siden. Mange helt OK restauranter. Spiste godt på flere ulike steder. Shopping: tjaa..som forventet på en mindre gresk øy.

Mye syden krimskrams, en fin klesbutikk og en kombinert kles/skobutikk med mye snadder. Ellers lite.

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Verdens beste og peneste ( utseende!) kaker finner man der!! :Nikke:

Koster nesten ingenting,

det kostet adskillig mere å fa av de kiloene kakene var skyld i... :wink::ler:

Lenke til kommentar
Del på andre sider

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...