Gjest LadyAntebellum Skrevet 2. september 2012 #1 Skrevet 2. september 2012 (endret) Heisann Jeg finner ikke frem i jungelen av pulsklokker, og fordi jeg ikke har en selv så sliter jeg litt. Dette er til en mann på 26 - den må måle kalorier, distanse og puls selvsagt - den må ha sånn gangesensor eller hva det heter og helst gps - kunne kobles opp mot imac - skal brukes til tredemølle og turgåing/jogging ute - han bruker en slik chip i skoen for tiden og syns den er veldig gøy, jeg sier at an sikkert hadde hatt bedre utbytte og mer motivasjon av en pulsklokke Takker for alle slags anbefalinger!!!:) Endret 2. september 2012 av LadyAntebellum
Gjest LadyAntebellum Skrevet 2. september 2012 #3 Skrevet 2. september 2012 hvilken prisklasse? Gjerne rundt 2000 men jeg tror det kanskje er litt for lite?
FrøkenHappy Skrevet 2. september 2012 #4 Skrevet 2. september 2012 Kan anbefale deg både polar og garmin sine klokker. det er fordeler med de begge, men personlig har jeg en polar rs300 som var veldig ny den gang jeg kjøpte klokke, en veldig kjekk klokke! Av de nyere modelene jeg har prøvd må jeg si at jeg har forelsket meg i RCX3, en veldig kjekk klokke som jeg mener skal ha det meste av det du har ramset opp, gangsensor er jeg litt usikker på hva du mener med. Det som er med denne er at gps-en er ikke integrert, så det er en ekstra "brikke". Kjenner en urmaker, og han mener at polar sine klokker ikke er noe, dårlig "maskineri" og at de ikke holder tett. Han velger heller å selge garmin sine klokker, som han mener er mye mer holdbare og bedre produsert. Disse har jeg egentlig aldri prøvd... For polar anbefaler jeg deg å sjekke pulsklokke.no Ser også at polar snart kommer med en ny toppmodell, med innebygd gps..
FrøkenHappy Skrevet 2. september 2012 #5 Skrevet 2. september 2012 Gjerne rundt 2000 men jeg tror det kanskje er litt for lite? Tenker rundt 2000 er veldig greit, du får mye klokke for det
Triviella Skrevet 2. september 2012 #6 Skrevet 2. september 2012 Jeg vil anbefale Garmin forerunner 310 xt. Er superfornøyd med den. Den har gps, er vanntett og har ellers alt av funksjoner:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå