Gjest SmurfeLurfen Skrevet 30. august 2012 #1 Skrevet 30. august 2012 Hei! Tenkte å ta steget og mote meg opp til å bli målt hos Change. Men lurer på om det bare er å droppe innom? Man må ikke bestille time? Spør man bare om de kan måle? Er litt redd for å bli gjenkjent av folk som går forbi, så vil liksom ikke stå å henge for lenge mens jeg venter på hjelp. (Det er alderen vettu, synes det er litt pinlig) men finner ikke bh'er som er smale nok rundt men store nok i cupen.
honeybee Skrevet 30. august 2012 #2 Skrevet 30. august 2012 Hei! Tenkte å ta steget og mote meg opp til å bli målt hos Change. Men lurer på om det bare er å droppe innom? Man må ikke bestille time? Spør man bare om de kan måle? Er litt redd for å bli gjenkjent av folk som går forbi, så vil liksom ikke stå å henge for lenge mens jeg venter på hjelp. (Det er alderen vettu, synes det er litt pinlig) men finner ikke bh'er som er smale nok rundt men store nok i cupen. Er bare å gå inn på butikken og be om å bli målt og få litt veiledning. Ingen problem her jeg bor, ihvertfall De kan måle deg inni prøverommet om du ber om det.
Gjest SmurfeLurfen Skrevet 30. august 2012 #3 Skrevet 30. august 2012 Ok, bra å høre. Får håpe det er sånn her også da (Storo storsenter i Oslo).
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Opprett en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå